دموکرات های مجلس نمایندگان در حال تغییر قانون اصلی اقلیت هستند


هانا ، رهبر مجمع پیشرو ، گفت این گروه ترجیح می دهد MTP را از بین ببرد ، اما مصالحه با سایر پیشنهادات مانند مورفی را دارد.

كیلدی اظهار داشت كه وی نسبت به هرگونه تعدیل پیشنهادی ، كه مانع از موقعیتهایی می شود كه در آن اعضا 5 دقیقه فرصت دارند تا درباره تغییرات احتمالی مهم سیاست در لایحه تصمیم بگیرند ، باز است.

وی گفت: “یا باید رأی رویه ای وجود داشته باشد و سپس اعضا می توانند تصمیم بگیرند که آیا می خواهند از پیشبرد قانون جلوگیری کنند ، این همان روشی است که MTR در اصل ساخته شده است” ، یا اگر قرار است تغییر اساسی ایجاد شود ، روشی برای توجیه تلاشها برای تعیین تأثیر زبان با پنج دقیقه اخطار قبل از رای دادن به آن. این به سادگی مسئولیتی ندارد. “

پیش بینی اینکه MTR در بسته نهایی قوانین ، که در روز افتتاحیه کنگره 117 به رأی گذاشته می شود ، تغییر کند دشوار است ، به ویژه اینکه دموکرات ها پس از حمایت جمهوریخواهان اندکی برای دریافت بسته دارند. كیلدی گفت ، در حالی كه بسیاری از دموكرات ها به او علاقه مند هستند ، افرادی هستند كه با هرگونه تغییر مخالفت می كنند.

وی گفت: “من سنت ها و همه اینها را درک می کنم ، اما سنت این بود که این یک رأی رویه ای بود و چیز دیگری شد.” “ما با دفاع از آنچه اتفاق افتاده است به هیچ یک از این سنت های قدیمی احترام نمی گذاریم.”


منبع: nice-words.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>