[ad_1]

دموکرات های مجلس نمایندگان روز جمعه کاخ سفید را به سو ab استفاده از قدرت خود برای جلوگیری از بودجه سازمان بهداشت جهانی متهم کردند و روند مسدود کردن کمک های نظامی سال گذشته مقامات دولت به اوکراین را تشبیه کرد.

چندین کمیته پارلمانی اسنادی را که از دفتر مدیریت و بودجه دریافت کرده اند منتشر می کنند که نشان می دهد دفتر بودجه از 19 آگوست 2020 به طور موقت وجوهی را که برای WHO اختصاص یافته بود ، نگهداری می کند.

“اسناد دریافت شده از کمیته های ما نشان می دهد که OMB اقدامات قانونی لازم را برای پاسخگویی به هوی و هوس های خطرناک و گمراه رئیس جمهور انجام داده است ، با استفاده از پاورقی برای جلوگیری از خروج و دور زدن کنگره – همان تاکتیک مورد استفاده به دلیل جلوگیری از کمک غیرقانونی به اوکراین و درنهایت منجر به استیضاح رئیس جمهور ترامپ شد. ” و کارول نظارت و اصلاحات کارولین بی مالونی ، DN.Y.

یک مقام ارشد دولت این اتهام را به چالش کشید و گفت: “دولت کاملاً روشن کرده است که به دلیل فساد و بی کفایتی آنها در مبارزه با ویروس کرونا ، دیگر به WHO بودجه نمی دهیم.”

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، در تاریخ 18 مه به مدیرکل WHO ، تدرس آدانوم گبریزوس نامه نوشت و این سازمان را به دلیل “عدم پاسخگویی” به شیوع COVID-19 و “عدم هشدار استقلال از جمهوری خلق چین” انتقاد کرد.

[ad_2]

منبع: nice-words.ir

ایندکسر