دوئل برای کاهش ویروس کرونا ویروس ابر چشم انداز لنگ چشم انداز


روز جمعه ، سناتور روی بلانت ، رئیس جمهور ، در كاپیتول به خبرنگاران گفت كه نتایج انتخابات تاكنون نشان می دهد كه پلوسی باید برای كمك ویروسی به جمهوری خواهان مراجعه كند ، اما افزود كه هیچ یك از طرفین طرف مذاكره قوی ندارد.

“هیچ اختیاری در این انتخابات وجود نداشت. آنها دوست دارند دولت کار کند. و این بدان معنی است که شما باید افرادی را که رأی دهندگان به اینجا فرستاده اند ببرید و بفهمید که چگونه این کار را انجام می دهد. هیچ موج آبی وجود ندارد. بلانت گفت ، هیچ اختیاری وجود ندارد. “پیام اینجا این است که همه ما باید با هم کار کنیم تا به نتیجه برسیم.”

پلوسی مخالفت نکرد و گفت که بایدن ، که وی پیشگیری از او را “رئیس جمهور منتخب” خواند ، “دارای یک اختیار قدرتمند برای رهبری است و او یک مجلس دموکراتیک قوی با خود خواهد داشت.”

وی معتقد بود كه مردم از ترجیح دموكراتها برای یك بسته بزرگ امدادی حمایت می كنند و بایدن نیز یك تلفن بزرگ برای كمك دارد.

وی ادامه داد: برای ما این واقعیت که رئیس جمهور ایالات متحده اینگونه با مردم آمریکا صحبت می کنیم چنان مزیتی برای ما محسوب می شود که می توانیم به جای اینکه جمهوری خواهان اشتباه جلوه دهند که چه کسی هستیم ، به صورت دو جانبه با هم کار کنیم. برای انجام این کار در کنگره ایالات متحده ، “گفت او.


منبع: nice-words.ir

حتما بخوانید:
باربری کاشانی - اتوبار کاشانی - 44440426 - 28% تخفیف ویژه