دولت بایدن دیده است که با بستن درها در fintech به هویت های دیجیتالی کمک می کند


آیزاک بولتانسکی ، مدیر سیاست گذاری تحقیقات Compass Point و بازرگانی ، گفت که مشکلات خدمات مالی مستقیماً از بیماری همه گیر ، بهداشت و محیط زیست عقب می مانند و اگر با دسترسی اقتصادی و برابری اقتصادی تلاقی کنند ، به اولویت اول می رسند.

وی در مصاحبه ای گفت: “Fintech آهنگ منحصر به فردی برای روایت داستانی در مورد گسترش دسترسی دارد.” بولتانسکی گفت که بیماری همه گیر COVID-19 و چالش های پیش روی دولت در زمینه کمک مالی به افراد در اوایل سال جاری “ماهیت مخفی” سیستم پرداخت ایالات متحده است.

“این واقعیت که ما هنوز در مورد ارسال چک برای افراد در سال 2020 صحبت می کنیم ، باید همه شرکت کنندگان را ناامید کند. بنابراین من فکر می کنم ، اگر تمایل نداشته باشد ، تمایل به مطالعه معماری مالی وجود خواهد داشت. ” “این فرصتی را برای فین تک فراهم می کند.”

Fintech در کنگره

بیل فاستر ، حزب دموکرات ایلینوی گفت که با داشتن اکثریت اندک در مجلس و سنا و یک رئیس جمهور تازه انتخاب شده با “غریزه طبیعی” مصالحه ، دموکرات ها به دنبال “پیروزی های زودرس و شفاف دو جانبه” خواهند بود. فاستر رئیس کارگروه اطلاعات مجلس نمایندگان کمیته خدمات مالی مجلس است.

وی به CQ Roll Call گفت: “Fintech منطقه ای است كه این اتفاق می افتد ، فقط به این دلیل كه در بسیاری از موضوعات ، شاید در بیشتر موارد ، موضع طبیعی دموكراتیك یا جمهوری وجود ندارد.” “واضح است که فناوری های fintech به طور فزاینده ای اهمیت پیدا می کنند و همچنین آنها ابزاری مهم برای رسیدگی به مشکلات افراد با بودجه کم و سو wealth استفاده از ثروت خواهند بود.”

حتما بخوانید:
کلیشه های 12 روزه کنگره


منبع: nice-words.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet