[ad_1]

اندرو ویلر ، مدیر آژانس حفاظت از محیط زیست ، کمتر از دو هفته قبل از پایان دولت ترامپ در یک سفر رسمی به کاستاریکا است.

جیمز سخنگوی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: “مدیر ویلر در یک میزگرد که توسط م Instituteسسه همکاری های بین المللی آمریكایی (IICA) با نمایندگان بخش خصوصی در كاستاریكا ترتیب داده شده در مورد راه های همکاری با یکدیگر برای محافظت از منابع جهانی غذا صحبت خواهد کرد.” هیویت در بیانیه ای روز چهارشنبه.

ویلر پس از گزارشی از نیویورک تایمز که انتقاداتی از هزینه سفر را شامل می شد ، سفر به تایوان را لغو کرد. در این مقاله همچنین به نقل از دستیاران ناشناس گفته شده است که به آنها دستور داده شده است که سفرهای ژانویه خود را به پاناما ، کاستاریکا ، اکوادور و جمهوری دومنیکن برنامه ریزی کنند.

هویت گفت ، در سفر آینده به کاستاریکا ، ویلر جلساتی را با معاون وزیر محیط زیست و معاون وزیر آب و اقیانوس در وزارت محیط زیست و انرژی برنامه ریزی کرده است.

هویت گفت: “این مکالمه بر روی بسترهای دریایی متمرکز خواهد شد ، از جمله بهترین روش ها برای مدیریت پسماند جامد.” “این مأموریت همچنین شامل بازدید از سایت و جلسات با بخش خصوصی و سازمان های غیردولتی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقدامات آنها برای ارتقا protection حفاظت از محیط زیست در کاستاریکا است.

[ad_2]

منبع: nice-words.ir

ایندکسر