[ad_1]

گاس پاپاتاناسیو ، رئیس کمیته کار پلیس پایتخت ایالات متحده گفت: “ما چندین معترض کشته ، بسیاری از افسران پلیس زخمی داریم و نماد دموکراسی ما ، کپیتول ایالات متحده هتک حرمت شده است.” “آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم. این عدم برنامه ریزی منجر به بزرگترین نقض کاپیتول در ایالات متحده از زمان جنگ 1812 شد. این یک شکست در رهبری بود.

پاپاتاناسیو گفت که به مردان و زنان این نیرو افتخار می کند ، اما رهبری شکست خورد.

وی گفت: “بدون تغییر در بالا ، می توانیم شاهد رویدادهای بیشتری مانند آنچه در 6 ژانویه دیدیم ، باشیم.” وی افزود: “ما نمی توانیم افسران خود و جامعه كاپیتول هیل را كه در دفاع از آنها دفاع می كنند ، در خلأ رهبری كنار بگذاریم.”

همین هفته گذشته ، پلیس کاپیتول اعلام کرد آماده است تا روز چهارشنبه هنگام دیدار نمایندگان مجلس برای تأیید پیروزی کالج انتخاباتی جو بایدن رئیس جمهور منتخب ، جمعیت مورد انتظار در کپیتول هیل را تصاحب کند. اما پس از آن که جمعیت به هر دو مجلس کنگره وارد شد و چندین منطقه از مجموعه Capitol را تخریب کردند ، مشخص شد که نیروها از آمادگی خوبی برخوردار نیستند.

“من خواهان استعفای رئیس پلیس کاپیتول ، آقای Sund هستم و از طرف من اخطار گرفته ام [House Sergeant-at-Arms Paul D. Irving] پلوسی ، دموکرات کالیفرنیا ، روز پنجشنبه در یک کنفرانس خبری گفت.

[ad_2]

منبع: nice-words.ir

ایندکسر