[ad_1]

به گفته یک منبع آگاه مستقیم از اوضاع ، کمیته راهبری جمهوری خواه مجلس نمایندگان مایک راجرز ، آلاباما ، را به عنوان عضو بعدی کمیته خدمات مسلح توصیه کرد.

راجرز ، 62 ساله ، هنوز در كنفرانس كامل پارلمان GOP تصويب نشده است ، كه انتظار مي رود روز پنجشنبه در مورد اين موضوع راي دهد.

راجرز ، بهترین جمهوری خواه کمیته امنیت میهن ، رئیس جمهور ایالات متحده مایکل آر ترنر از اوهایو و راب ویتمن از ویرجینیا را برای خدمت در ارتش شکست داد. انتخابات راجرز اولین بار اواخر روز سه شنبه توسط Politico گزارش شد.

در صورت تأیید ، راجرز موقعیت عضو لیست منتشر شده توسط نماینده مک تورنبری ، تگزاس را که پس از 25 سال حضور در کنگره در پایان این دوره بازنشسته می شود و لایحه سیاست پنتاگون امسال یا قانون اجازه دفاع ملی برای او بازنشسته می شود ، پر خواهد کرد. ، نامیده میشود.

کمیته نیروهای مسلح در بحث رایج برای تصویب نسخه نهایی این لایحه سیاست پنتاگون قبل از به تعویق انداختن کنگره برای بقیه سال ، نقش اساسی دارد. بحث انگیزترین مسئله تغییر نام پایگاههای نظامی است که از شخصیتهای کنفدراسیون بزرگداشت می کنند. رئیس جمهور دونالد ترامپ بارها تهدید کرده است که هر قانونی را که نام آن را تغییر دهد ، وتو خواهد کرد.

[ad_2]

منبع: nice-words.ir

ایندکسر