رای گیری از راه دور برای پارلمان امن است ، اما مقاومت همچنان وجود دارد


وی همچنین گفت که برخی اقدامات امنیتی قابل استفاده است ، مانند اطمینان از امنیت شبکه های از راه دور ، صدور “دستگاه های ویژه رای گیری” برای قانون گذاران که فقط برای رای گیری استفاده می شود ، انتشار سریع رای پس از تسلیم آنها ، اعضا را قادر می سازد تا اطمینان حاصل کنند که هیچ تداخلی یا بی نظمی وجود ندارد و سیستم آسیب پذیری را مرتباً بررسی می کند.

براساس بند 5 (الف) قطعنامه 965 پارلمان ، پس از مشورت با
“زو لوفگرن” رئیس مجلس نمایندگان این هفته در نامه ای به رئیس جمهور نانسی پلوسی نوشت: من به عنوان عضوی از اقلیت ، می نویسم تا به شما اطلاع دهم که یک فناوری عملیاتی و ایمن برای انجام رأی گیری از راه دور در مجلس نمایندگان وجود دارد.

خود گزارش به هیچ وجه یک سیاست الزام آور نیست. به منظور پیشبرد اتاق با اجرای روند رای گیری از راه دور ، کمیته قوانین مجلس آیین نامه هایی را برای استفاده از آن صادر می کند.

لوفگرن در نامه ای به پلوسی همراه با گزارش گفت: “آیا اجرای این یک تصمیم سیاسی توسط پارلمان است.” “اما من فکر می کنم دلایل سیاسی محکمی وجود دارد که مجلس می تواند در طی همه گیر شدن به آن سمت حرکت کند.”

با این حال ، رهبران دموکرات صبح روز پنجشنبه گفتند بعید است که در این مسیر قدم بگذارند.


منبع: nice-words.ir

حتما بخوانید:
بهترین برندهای لباس زیر زنانه ایرانی؛ کیفیت خوب در کنار قیمت مناسب - منومد
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet