ردیاب شخصی آهنربایی – جی پی س مگنتی – GPS آهنربایی

به همین دلیل همه جادههای شهری را بر اساس کارکرد طبقبندی میکنند. سیستم نویگیشن موقعیت فعلی شما را از طریق اطلاعات ارسالی و دریافت شده توسط سیگنال های ماهواره ای بر روی نقشه نشان می دهد و مهمترین مزیت آن این است که هیچ هزینه ای برای شماایجاد نمی کند. جدا از اطلاعات مکانی خودرو که توسط جیپیاس ارسال میشود، یک پایگاه قدرتمند از نقشه همه مسیرها، جادهها، چهارراهها و سایر نقاط شهر وجود دارد.

مخترعین آمریکایی برای راهاندازی و بهرهبرداری از این فناوری ۲۴ ماهواره را به دور مدار زمین فرستادند تا به همه نقاط سطح زمین نظارت کامل داشته باشند. سیستم عملکرد جیپیاسها این اجازه را میدهد تا در شرایط مختلف از موقعیت مکانی سوژه با خبر بود. این دو آنتن باعث میشود تا قدرت سیگنال دهی دستگاه در جاهای مختلف تقویت شود و همچنین برای بهتر مخفی کردن دستگاه بسیار مفید خواهد بود .

روند توسعه جیپیاسها در صنعت خودروسازی بسیار بالا است و در آینده نزدیک شاهد کاربردهای بیشتری نیز خواهیم بود. جی پی اس مگنتی کاربرهای بسیار زیادی داره و میشه تقریبا هر جیزی رو باهاش ردیابی کرد، اولا اینکه بی سیم و سیار هست و دوما اینکه قابلیت آهنربایی داره که باعث میشه اجسام فلزی مثل وسایل نقلیه، کانکس های بار، لوازم خانگی گران قیمت و… به هر حال تنها راه کاهش اضطراب و نگرانی برای والدین فقط استفاده از جی پی اس ردیاب دلتا میباشد . اصلی ترین کاربرد، جی پی اس مراقبت از کودکان و سالمندان است. با خرید GPS شخصی امنیت کودکان خود را تامین کنید!

حتما بخوانید:
لیپوماتیک - دکتر شاپور عزیزی

این روزها استفاده از تلفن های هوشمند رواج زیادی پیدا کرده است؛ چه کودکان و چه بزرگسالان، همه در هر زمان دارای یک تلفن هوشمند هستند و این در واقع می تواند مورد استفاده درست قرار گیرد. با کنار هم قرار دادن این دو مدل از داده، ترافیک ساعات آینده هر منطقه مشخص میشود. اگر مکان آینده ماشینها را به توان پیشبینی کرد، به راحتی قادر به تخمین ازدحام ترافیک خواهیم بود. حالت Never: با انتخاب این گزینه، اپلیکیشن مورد نظر هیچوقت قادر به استفاده از جی پی اس (GPS) نخواهد بود.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از خرید gps شخصی دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.