[ad_1]

در همان زمان ، کارکنان اولین سرویس در سازمان غذا و دارو ، آژانس تحت ریاست کمیته انرژی و تجارت ، از استاندارد بالاتری برخوردارند. آنها از سرمایه گذاری در صندوق های مراقبت های بهداشتی ، تجهیزات پزشکی و شرکت هایی مانند غول دارویی Pfizer ممنوع شده اند.

در وب سایت آژانس آمده است: “کارمندان FDA و همچنین همسران و فرزندان خردسالشان از داشتن منافع مالی مانند سهام در مشاغل خاص تنظیم شده توسط FDA منع شده اند.” “این شامل بسیاری از شرکت هایی است که در زمینه های دارو ، محصولات ارگانیک ، دستگاه های پزشکی ، صنایع غذایی و دخانیات فعالیت می کنند.”

در سنا ، رئیس راجر ویکر رئیس کمیته تجارت ، علوم و حمل و نقل است ، جایی که هیئت مدیره او نظارت بر بازارهای آنلاین ، از جمله مشاغل تحت مدیریت شرکت های فن آوری مانند آمازون را بر عهده دارد. سهام جمهوریخواه می سی سی پی بین 15 تا 50 هزار دلار از سهام آمازون و همسرش بین 15 تا 50 هزار دلار از اوراق بهادار والمارت ، شرکت دیگر تحت صلاحیت پنل های ویکر ، دارند.

Rick VanMetter ، سخنگوی Wicker ، نظری نداد.

این بدان معنا نیست که طی دهه گذشته هیچ تغییری در این زمینه رخ نداده است. در سال 2012 ، لایحه کنگره توقف تجارت دانش (STC) توسط مجلس جمهوری خواهان و سنا به رهبری حزب دموکرات و به امضای رئیس جمهور باراک اوباما تصویب شد.

[ad_2]

منبع: nice-words.ir