[ad_1]

“ما به عنوان DeLoSis شناخته می شدیم – DeLauro ، Lowey و Pelosi. “آنها اغلب ما را روی زمین می دیدند و می گفتند” آنها چه چیزی را می سازند؟ “

لوو افزود: “تیم DeLoSi ، همانطور که در آن زمان شناخته شده بودیم ، در انواع فعالیتهای خاص شرکت داشت که امروز آنها را در اینجا به اشتراک نمی گذاریم.”

دلاورو همچنین دارای سالها تجربه در زمینه ترویج سیاستهای مترقی است و توصیه های زیادی از جمله رئیس AFL-CIO ریچارد ترامپک ، رئیس فدراسیون معلمان آمریکا رندی وینگارتن ، رئیس انجمن آموزش ملی بکی پرینگل ، رئیس مرکز ملی حقوق زنان و مدیر عامل فاطیما گاس گریوز و مسئولان دفتر رئیس اتحادیه بین المللی مری کی هنری.

دلاورو برای گرفتن توصیه خود به اکثریت آرا ساده احتیاج داشت. برنده در رأی گیری کامل پارلمان در روز پنجشنبه باید با اکثریت آرا ساده به همان آستانه برسد. این احتمالاً به این معنی است که بیش از یک رأی برگزار می شود و برنده مقام سوم پس از رأی اول کنار می رود.

در سال های گذشته ، توصیه های کمیته راهبری کمیته دموکراتیک برای مدیریت پانل های “انحصاری” مانند اعتبارات توسط این گروه لغو شد ، از جمله در پایان 2010 برای Ways and Means و 2014 برای انرژی و تجارت.

[ad_2]

منبع: nice-words.ir