[ad_1]

این خانه قرار است اواخر روز یکشنبه بسته omnibus ماموت را که شامل 1.4 تریلیون دلار اعتبار برای سال مالی جاری است ، 900 میلیارد دلار ویروس کرونا ویروس کرونا در این زمینه و موارد دیگر ، تصویب کند.

رهبر اکثریت استنی اچ. هویر ، نخست وزیر ، صبح روز یکشنبه به نمایندگان مجلس در اتاق خبر داد که رای گیری درباره متن هنوز منتشر نشده بعداً در روز برگزار خواهد شد.

جیمز کلیبرن ، اکثریت مجلس شلاق ، جیمز کلیبرن ، DS.C ، به MSNBC گفت که “با پایان اعتبارات فعلی تعلیق ،” ممکن است آرا کمی دیر شب به پایان برسد ، اما امیدوارم قبل از نیمه شب به پایان برسد. در غیر این صورت ، كلیبرن گفت ، ممكن است به قطعنامه مداوم دیگری نیز نیاز باشد.

رهبر اقلیت در خانه ، کوین مک کارتی ، به فاکس نیوز در یکشنبه صبح صبح گفت که او از سازش اولیه در مورد تسکین ویروس کرونا و لایحه اساسی هزینه ها حمایت می کند. وی گفت: “من خوش بین هستم كه تصویب خواهد شد.” “من واقعاً امیدوارم که امروز این کار را انجام دهیم.”

سناتور جان باراسو ، R-Uyo. وی گفت: “ما امروز باید این کار را انجام دهیم.” سخنرانی در CNN ، سناتور میت رامنی ، آر-یوتا ، که به واسطه کمک کرد تا در مورد اختیارات اضطراری فدرال رزرو برای وام دادن ، یک مصالحه اساسی انجام دهد ، روز یکشنبه به رای سنا متعهد نمی شود. وی گفت: “من فکر می کنم تمام خواهد شد و قبل از کریسمس خواهد بود.”

[ad_2]

منبع: nice-words.ir