[ad_1]

ریتا هارت ، دموکرات ، روز سه شنبه با ارسال “اعلامیه رقابت” به وعده خود برای به چالش کشیدن نتایج نزدیک در منطقه دوم آیووا در مقابل مجلس وفا کرد.

در تاریخ 30 نوامبر ، مقامات انتخاباتی آیووا نتایج یک مسابقه آزاد برای منطقه 2 را تأیید کردند ، که سناتور جمهوری خواه مارینت میلر-میکس را با شش رأی پیش از شمارش آرا نشان داد. هارت در بیانیه خود به مجلس ، 22 رأی را شناسایی کرد که در مبارزات انتخاباتی وی به عنوان “قانونی ارسال شده اما به طور غیرقانونی از شمارش خارج شده” است. اگر آن آرا شمرده می شد ، هارت 9 رای می آورد.

هارت در بیانیه ای گفت: “همانطور كه ​​از ابتدای این روند كامل گفتم ، هیچ چیز مهمتر از اطمینان از این نیست كه هر یوان حساب می كند.” وی افزود: “همه اعتراف كرده اند كه آراless بی شماری باقی مانده است و پس از بررسی این آرا و اطمینان از شمارش آنها ، مشخص خواهد شد كه من در این انتخابات پیروز شدم.”

میلر میکس حرکت هارت را بزنید به عنوان “شرم آور” در توییتر ، در یک ویدیو گفت که هارت “می خواهد سیاستمداران واشنگتن از رای دهندگان آیووا پیشی بگیرند و صدها هزار رای دهنده آیووا را رد صلاحیت کنند.”

میلر-میکس گفت: “من در انتخابات پیروز شدم ، که نزدیک به 400000 نفر در کشور تصمیم گرفتند ، اما سناتور هارت اکنون خواستار محاکمه ای به سرپرستی یک نانسی پلوسی از کالیفرنیا است و در یک فضای فوق حزبی و ناکارآمد در واشنگتن تصمیم گرفت ، نه تحت قوانین آیووا.” “ایوان ها صحبت کرده اند. ریتا هارت باید گوش دهد.”[ad_2]

منبع: nice-words.ir

ایندکسر