ریک اسکات به دنبال ریاست مبارزات حزب جمهوری خواه در سنا است


ریک اسکات ، سناتور دکتر GP فلوریدا که از وی به عنوان کاندیدای احتمالی ریاست جمهوری در سال 2024 نام برده شد ، برای رقابت های انتخاباتی جمهوری خواه سنا در سال 2022 نامزد خواهد شد.

تصمیم اسکات ابتدا توسط پولیتیکو اعلام شد و سخنگوی روز جمعه تأیید کرد که وی قصد دارد برای ریاست کمیته سناتور جمهوری خواه ملی انتخاب شود. رئیس فعلی NRSC ، سناتور تاد یانگ ایندیانا ، قرار است در سال 2022 دوباره انتخاب شود.

هنوز انتخابات رهبری سنا اعلام نشده است ، احتمالاً کنترل سنا تا سال آینده تغییر خواهد کرد و احتمالاً هر دو نژاد سنا گرجستان بر روی دور دوم انتخابات 5 ژانویه تمرکز خواهند کرد و نتایج مسابقه ریاست جمهوری هنوز دیده نشده است. اعلام کرد

اسکات ، فرماندار سابق فلوریدا ، برای اولین بار در سال 2018 با شکست دادن سناتور قدیمی بیل نلسون ، به سنا انتخاب شد. اسکات از ثروت شخصی خود استفاده کرد و میلیون ها پول شخصی خود را صرف این مسابقه کرد و حتی تبلیغات را در طول مسابقه 2020 به ویژه در زمان گروه های پارلمانی آیووا پخش کرد.

در حال حاضر وضعیت ، جمهوری خواهان از 21 کرسی از 13 دموکرات در سال 2022 دفاع خواهند کرد. این شامل کرسی ای است که توسط سناتور جورجیا کلی لوفلر برگزار می شود ، که به دور دوم انتخابات در 5 ژانویه روبرو است و مارک کلی از آریزونا ، مارک کلی ، ضرب و شتم GOP سن مارتا ماکسالی در یک انتخابات ویژه روز سه شنبه.


منبع: nice-words.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>