زمان برای حساب های نظارت بر هواپیما که توسط 737 Max اداره می شود ، در حال اتمام است


اقدامات مجلس و سنا با هدف کاهش فرهنگ ایمنی اداره هواپیمایی فدرال در واکنش به دو سانحه بوئینگ 737 مکس تحت فشار قرار گرفته است و زمان تصویب آخرین اقدام کنگره در حال اتمام است تا زمان به تعویق انداختن سال.

این لوایح اگرچه متفاوت است ، اما دارای مضامین مشابه است: هر دو از FAA می خواهند نظارت خود را بر روند صدور گواهینامه هواپیما تقویت کند ، از جمله کنترل دقیق تر روند FAA ، که به تولیدکنندگان اجازه می دهد قطعات هواپیماهای جدید خود را تأیید کنند.

هر دو لایحه نیاز به مطالعه نحوه تعامل افراد با فناوریهای پیشرفته و فزاینده دارد. هر دو شامل اقداماتی برای محدود کردن دنج بودن بین ناظران فدرال و تولیدکنندگان هواپیما است که به گفته محافظان امنیتی در سقوط هواپیمای هواپیمای 610 هواپیمای شیر در سال 2018 و سقوط پرواز 302 هواپیمایی اتیوپی در سال 2019 که منجر به کشته شدن شد 346 نفر

اگرچه این لایحه ها یکسان نبودند ، سناتور ماریا کانتول ، دی واش ، دموکرات در رده بندی کمیته تجارت ، علوم و حمل و نقل ، اظهار داشت که وی معتقد است حل مسائل بسیار کمی وجود دارد.

“من فکر می کنم رویکردهای مختلفی وجود دارد ، و شما می دانید ، برخی از رویکردها در مجلس وجود دارد که من مطمئناً با آن موافقم و برخی از رویکردها در سنا که واقعاً سعی در تغییر فرهنگ در FAA و تغییر فرهنگ در صنعت و تغییر کنترل در اینجا دارند. ، “او هفته گذشته گفت.


منبع: nice-words.ir

حتما بخوانید:
دوره آموزش وردپرس Wordpress - مجتمع آموزشی بازتاب علم
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme