زمان برای حساب های نظارت بر هواپیما که توسط 737 Max اداره می شود ، در حال اتمام است


اقدامات مجلس و سنا با هدف کاهش فرهنگ ایمنی اداره هواپیمایی فدرال در واکنش به دو سانحه بوئینگ 737 مکس تحت فشار قرار گرفته است و زمان تصویب آخرین اقدام کنگره در حال اتمام است تا زمان به تعویق انداختن سال.

این لوایح اگرچه متفاوت است ، اما دارای مضامین مشابه است: هر دو از FAA می خواهند نظارت خود را بر روند صدور گواهینامه هواپیما تقویت کند ، از جمله کنترل دقیق تر روند FAA ، که به تولیدکنندگان اجازه می دهد قطعات هواپیماهای جدید خود را تأیید کنند.

هر دو لایحه نیاز به مطالعه نحوه تعامل افراد با فناوریهای پیشرفته و فزاینده دارد. هر دو شامل اقداماتی برای محدود کردن دنج بودن بین ناظران فدرال و تولیدکنندگان هواپیما است که به گفته محافظان امنیتی در سقوط هواپیمای هواپیمای 610 هواپیمای شیر در سال 2018 و سقوط پرواز 302 هواپیمایی اتیوپی در سال 2019 که منجر به کشته شدن شد 346 نفر

اگرچه این لایحه ها یکسان نبودند ، سناتور ماریا کانتول ، دی واش ، دموکرات در رده بندی کمیته تجارت ، علوم و حمل و نقل ، اظهار داشت که وی معتقد است حل مسائل بسیار کمی وجود دارد.

“من فکر می کنم رویکردهای مختلفی وجود دارد ، و شما می دانید ، برخی از رویکردها در مجلس وجود دارد که من مطمئناً با آن موافقم و برخی از رویکردها در سنا که واقعاً سعی در تغییر فرهنگ در FAA و تغییر فرهنگ در صنعت و تغییر کنترل در اینجا دارند. ، “او هفته گذشته گفت.


منبع: nice-words.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>