بلکه میتوان با استفاده از طراحی لباسهای زیبا و همچنین تدارک اکسسوریهای خوب برای آن ها به این موضوع مهم دست یافت و آن را به خوبی رعایت کرد. البته میتوان بدون در نظر گرفتن این نوع طراحان و استایلیستها برای طراحی دکوراسیون و وسایل پذیرایی از میهمانان برنامهریزیهای خوب و زیبایی تدارک دید.

امروزه در بسیاری از کشورهای به روز جهان دیده میشود که بیشتر عروسیها صرف نظر از عروسیهای خاص و بسیار تجملاتی و سلطنتی، اکثر طراحیهای دکوراسیون برای این نوع عروسیها بسیار ساده و به دور از تجملات صحیح و اصولی است و خیلی ظاهری شیک و بخصوصی را به خود اختصاص میدهند. خیلی از ما ها به این حرف رسیدهایم، هرچقدر دکوراسیون باغ تالار یا سالن عقد مورد نظر و انتخابی برای برگزرای مراسم و جشن عروسی و عقد ساده تر باشد و به دیزاین و سبک طراحی کلاسیک و مدرن نزدیک تر باشد، شیک تر و از زیباییهای بیشتری برخوردار خواهد بود.

متاسفانه خیلی از زوجهای جوان با این طرز فکر که با استفاده از انواع اکسسوریها و تدارک وسایل دکوراسیون جشن و مراسم عروسی باشکوهتر و تجملاتیتر به نظر میرسد دست به طراحیهای سلیقهای میزنند که نه تنها به زیبایی ظاهری و جلوههای بصری جشن افزوده نمیشود بلکه حتی از راحتی میهمانان و رضایت آن ها از مراسم عروسی و عقد شما کاسته سالن عقد پیوند اصفهان خواهد شد. سال های سال است که خانواده ها و عروس و دامادها فکر میکنند که رنگهای ست یا طراحیهای ست لباس برای ساقدوشهای عروس و داماد نیازی ضروری و جزو لزومات اصلی جشن است؛ در صورتی که این قانون نانوشته را لزومی برای اجرای دقیق آن نیست.

در مرحله بعد از انجام درست اصول و قوانین اجرای مراسم توسط ساقدوش طراحی ظاهری لباسها و اکسسوری های آن ها است که در اولویت بعدی قرار میگیرد و ناگفته نماند که این امر هم مهم و حائز اهمیت زیادی است. یکی از مسائلی که در برگزاری جشن عقد بسیار حائز اهمیت است، نورپردازی می باشد. برای اینکه سفره عقد خلاقانه و زیبایی بچینید حتما نیازی به فضای باز، بزرگ و وسیعی نیست و در باغ تالارها صرفا فضای بیشتری دارید و میتواند در چیدن آن تاثیرگذار باشد؛ اما خب نمیتوان گفت به طور قطع برای چیدن سفره عقدی زیبا و جذاب باید آن را در فضایی باز بچینید.

ایندکسر