سنا تقویم سال 2021 را – یک تماس رومی – توزیع می کند


روز سه شنبه سنا تقویمی را برای سال 2021 منتشر کرد که شامل روزهای محدودی از جلسه ژانویه تا زمان تحلیف رئیس جمهور منتخب جو بایدن است.

جدول زمانی به طور قابل توجهی با پارلمان مطابقت دارد ، اما به دلیل عملکرد دو نهاد ، اقدامات احتیاطی برای تلاش برای کاهش ویروس کرونا در میان اعضای پارلمان اروپا و کارمندان متفاوت است. این خانه برنامه خود را برای سال آینده در اوایل دسامبر منتشر کرد.

با توجه به اینکه سنا هنوز یک پرسشنامه در انتظار نتیجه دور دوم انتخابات برای دو کرسی در جورجیا است ، اتاق باید در تاریخ 3 ژانویه برای شروع کنگره 117 و دوباره در 6 ژانویه برای یک جلسه عمومی برای شمارش آرا تشکیل جلسه دهد. دانشکده. سپس روز بعد جلسه 20 ژانویه است ، روزی که بایدن در مراسمی در کاپیتول افتتاح خواهد شد.

هر دو مجلس در تاریخ 3 ژانویه ، یکشنبه تشکیل جلسه می دهند ، زیرا توافقی برای به تعویق انداختن شروع کنگره از تاریخ مشخص شده در قانون اساسی وجود ندارد. نگرانی های دیرینه ای وجود دارد ، به ویژه در میان دموکرات ها ، مبنی بر اینکه دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ممکن است سعی کند از وقفه ای بین کنگره ها برای تعیین وقفه هایی که به موجب قانون مشکوک است استفاده کند.

تقویم سنا برای سال 2021 تاریخ سیاه نشان می دهد که سنا در حال جلسه است.

دادگاه عالی حکم داد که قرارهای تعطیل در طول جلسه ، وقتی سنا هر سه روز یک بار در یک جلسه رسمی برگزار می شود ، معتبر نیستند ، اما این پرونده ، NLRB v. Noel Canning ، دارای یک مدل واقعی است که مربوط به وقفه بین پایان یک کنگره و آغاز یک کنگره.

حتما بخوانید:
چه کسی دیگر آرزوها به لذت بردن لباس بچگانه


منبع: nice-words.ir

دیدگاهتان را بنویسید