[ad_1]

بلانت ، آر-مو ، گفت: “با وجود هر شش کمیسر ، FEC پایدار ، از نظر سیاسی متعادل و قادر به انجام مهمترین وظایف خود خواهد بود.”

این آژانس به گونه ای طراحی شده است که سه پیکاپ جمهوری خواه و سه وانت دموکرات در راس آنها قرار دارد. بروسارد در حال حاضر به عنوان مشاور کمیساریای FEC استفان والتر که مستقل به نظر می رسد اما توسط دموکرات ها انتخاب شده است ، فعالیت می کند.

دو کمیشنر دیگر که روز چهارشنبه تأیید شده اند ، جمهوریخواه هستند: کوکی مشاور عمومی سناتور جاش هاولی ، R-Mo بود ، و دیکرسون مدیر حقوقی انستیتوی آزادی بیان بود ، که طرفدار مقررات زدایی از بودجه مبارزات انتخاباتی است.

هنگامی که میچ مک کانل رهبر اکثریت مجلس سنا پیشنهاد داد بحث در مورد سه نامزدی روز دوشنبه پایان یابد ، الن وینتراوب ، کمیسر فعلی توییت که این یک گام بزرگ به جلو بود ” @ FEC بازگشت به تجارت! “

به سه کمیشنر جدید وینتراوب و والتر ، که هر دو دوره انقضا را سپری می کنند ، و مربی سوم جمهوری خواه جیمز “تری” که در ماه مه تأیید شد و به عنوان رئیس مشغول به کار است ، ملحق می شود. پس از ورود Trainor ، FEC برای مدت کوتاهی چهار کمیسر داشت ، اما پس از آن Caroline Hunter در ژوئیه به سمت خروج رفت و آژانس را فقط با سه نفر ترک کرد.[ad_2]

منبع: nice-words.ir

ایندکسر