سیر سیاه؛ خوراکی سحر انگیز با خواص درمانی فوق العاده – وبلاگ این چند

با این حال با توجه به کشف یونگ و همکاران، سیر تخمیر شده از نظر فعالیت زیستی موثر تر ازABG است. سیر سیاه در مقایسه با سیر سفید بوی کمتری داشته و در همچنین تندی آن نیز پایین تر بوده و شیرین تر است. با توجه به قیمت مناسب سیر سیاه بایادی، خرید اینترنتی و ارسال با پست پیشتاز خیلی به صرفه تر از خرید حضوری از برندهای وارداتی است. یک جایگزین مناسب و مقوی برای سیر معمولی است و برای سلامتی مفید می باشد و یک طعم دهنده عالی است و در هر آشپزخانه ای که وجود داشته باشد می توان یک غذای مفیدی برای خود آماده کنید. این ها گوشه ای از خواص این ترکیب اعجاز انگیز میباشد که توصیه میشود حتما در برنامه غذایی همه افراد و به خصوص سیر سیاه بیز قیمت ورزشکاران قرار گیرد. دلیل این امر اینست که از مدت ها قبل، خواص بیشمار سیر برای بدن انسان به رسمیت شناخته شده است.‬ تاریخچه مصرف سیر طولانی است‬‬ و از زمان های بسیار قدیم، استفاده شده است. هر روز صبح ناشتا به مدت یک هفته میل نمایید.

یک الی دو عدد از حبه سیر سیاه را با شکم خالی بیش از وعده های غذایی اصلی میل نموده و سپس یک وعده غذای سبک میل نمایید. سیر نه تنها به عنوان یک ماده غذایی‪ ،‬بلکه به عنوان یک غذای “فراسودمند” نیز در سراسر جهان محبوب است‬. همچنین پودر سیر سیاه خشک شده که میتوان کپسول هایی از آن تهیه نمود و به صورت تنها مصرف کرد و یا آن را به عنوان چاشنی در غذا سیر سیاه کجا یافت میشود به کار برد. سیر سیاه از جمله فراورده هایی است که برای نخستین بار کره ای ها جهت تولید برخی از محصولات دارویی و یا شکلات و نوشابه های انرژی زای خود، آن را مورد استفاده قرار دادند. مطالعات نشان می دهد ؛ این ماده برای ورم مفاصل و دردهای ماهیچه ای نیز می تواند مفید باشد و خاصیت انرژی زایی دارد و افرادی که سیستم ایمنی بدن آنها ضعیف است، با خوردن این خوراکی، می توانند سیستم دفاعی بدن خود را تقویت کنند. حسن زیّات گوید :” مناسک حج را ادا کردم ، سپس به مدینه رفتم ، از حال امام باقر(ع) پرسیدم ، گفتند : در ینیع است ، آمدم ینیع ، فرمود : ای حسن به اینجا آمدی ؟ همچنین مهم است که سیستم ایمنی خود را در وضعیت سالم نگه دارید تا از شرایط بحرانی مانند سرطان جلوگیری کنید.

حتما بخوانید:
قیمت میلگرد در پاکدشت

بهتر است دمای تخمیر سیر سیاه از 80 درجه سانتی گراد بالاتر نرود زیرا هم شیرینی آن کمتر میشود و هم ترکیبات آنتی اکسیدانی که در اثر تخمیر بوجود میاید در دمای کمتر از 80 درجه دارای کیفیت بالاتری میباشند، بنابراین سیر سیاه باید از منابعی تهیه شود تا این موارد در تولید آن رعایت شده باشد. سیر سفید حاوی ترکیبی به نام آلیسین میباشد که باعث بوی تند سیر خام میباشد و در فرآیند تخمیر، آلیسین تبدیل به آنتی اکسیدان هایی از جمله پلی فنول ها و فلاوونوئید ها میشود که باعث بوجود آوردن خواص ویژه سیر سیاه میگردد. خواص سیر و عسل ترکیب سیر و عسل به دلیل وجود مواد آنتی اکسیدان و سرشار بودن از آنتیبیوتیکهای طبیعی به درمان بیماریها کمک میکند. سرشار از مواد مغذی مانند ویتامینها، مواد معدنی و مواد مغذی گیاهی می باشد. میزان مواد مغذی که سازگاری بیشتری با زیست بدن را دارند را افزایش می دهد. جذب مواد مغذی آن نسبت به سیر خام بیشتر است.

خواص سیر سیاه دکتر بیز نسبت به سیر خام بسیار بیشتر است. فواید درمانی و خواص سیاه دانه و آشنایی با موارد مصرف و مضرات آن. نکته: بخش سلامت جامعه پویا همواره در راستای اطلاع رسانی مطلب منتشر می کند و این مطالب جنبه درمانی ندارد. از آنجایی که سیر سیاه یکی از فرآورده های سیر معمولی می باشد ولی تهیه آن بسیار زمان بر و نیازمند شرایط خاص می باشد، قیمت آن از قیمت سیر تازه تا حد قابل ملاحظهای بالاتر می باشد و به صورت گرمی تهیه و مصرف می شود. با این وجود ، التهاب مزمن ممکن است تأثیر منفی بر سلامتی ما داشته باشد که در انواع بیماری های مزمن از بیماری های قلبی گرفته تا روماتیسم و لوپوس بروز یافته است. سیر سیاه کرج یکی از این داروهای گیاهی پر خاصیت است که در اختیار مردم قرار گرفته که با خواص فوق العاده خود بتواند به افراد در حفظ سلامتی کمک نماید.

حتما بخوانید:
ثبت شرکت با راهنمایی شرایط و مراحل ثبت انواع شرکت