[ad_1]

وال استریت ژورنال در اواخر ماه گذشته گزارش داد كه اداره هواپیمایی فدرال به یونایتد ایرلاینز (Airlines) كه پروازهای چارتر را از بروكسل به شیكاگو با واكسن Pfizer انجام می دهد ، اجازه داده است كه در پروازهای چارتر حامل واكسن 5 بار 15000 پوند یخ خشک حمل كند. بیش از حدود 3000 پوند معمولاً مجاز است.

این پروازها فقط مخصوص بار است و مسافر حمل نمی کند و مشخص نیست که آیا FAA قصد دارد با کاهش توزیع واکسن در مقیاس وسیع ، محدودیت های خود را در مورد یخ خشک کاهش دهد.

این آژانس که همچنین پروازها را با تجهیزات پزشکی یا سایر وسایل در اولویت قرار می دهد ، گفت: “FAA در حال کار با تولیدکنندگان ، شرکت های هواپیمایی و مقامات فرودگاه برای ارائه راهنمایی در مورد اجرای الزامات نظارتی فعلی برای حمل و نقل ایمن مقدار زیادی یخ خشک در محموله های هوایی است.” با هدف پاسخ به ویروس

پروازهای آزمایشی

Delta Air Lines برای نگهداری واکسن ها و همچنین شبکه 49 فرودگاه معتبر فارما در سراسر جهان ، انبارها و تأسیسات تبرید را در آتلانتا ، دیترویت ، لس آنجلس ، نیویورک و سیاتل ایجاد کرده است.

در همین حال ، هواپیمایی آمریكا ماه گذشته پروازهای واكسن خود را از میامی به آمریكای جنوبی با بوئینگ 777-200 خود آغاز كرد.

[ad_2]

منبع: nice-words.ir