شبکه های آمادگی برای تهیه واکسن علیه COVID-19


وال استریت ژورنال در اواخر ماه گذشته گزارش داد كه اداره هواپیمایی فدرال به یونایتد ایرلاینز (Airlines) كه پروازهای چارتر را از بروكسل به شیكاگو با واكسن Pfizer انجام می دهد ، اجازه داده است كه در پروازهای چارتر حامل واكسن 5 بار 15000 پوند یخ خشک حمل كند. بیش از حدود 3000 پوند معمولاً مجاز است.

این پروازها فقط مخصوص بار است و مسافر حمل نمی کند و مشخص نیست که آیا FAA قصد دارد با کاهش توزیع واکسن در مقیاس وسیع ، محدودیت های خود را در مورد یخ خشک کاهش دهد.

این آژانس که همچنین پروازها را با تجهیزات پزشکی یا سایر وسایل در اولویت قرار می دهد ، گفت: “FAA در حال کار با تولیدکنندگان ، شرکت های هواپیمایی و مقامات فرودگاه برای ارائه راهنمایی در مورد اجرای الزامات نظارتی فعلی برای حمل و نقل ایمن مقدار زیادی یخ خشک در محموله های هوایی است.” با هدف پاسخ به ویروس

پروازهای آزمایشی

Delta Air Lines برای نگهداری واکسن ها و همچنین شبکه 49 فرودگاه معتبر فارما در سراسر جهان ، انبارها و تأسیسات تبرید را در آتلانتا ، دیترویت ، لس آنجلس ، نیویورک و سیاتل ایجاد کرده است.

در همین حال ، هواپیمایی آمریكا ماه گذشته پروازهای واكسن خود را از میامی به آمریكای جنوبی با بوئینگ 777-200 خود آغاز كرد.


منبع: nice-words.ir

حتما بخوانید:
مشکلات چاپ خوب باعث تغییر قرارداد اولیه لایحه تسکین ویروس کرونا می شود
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme