[ad_1]

یک لایحه هزینه ای جامع برای سال 2021 که روز دوشنبه منتشر شد ، شفافیت جدید پلیس کاپیتول را به دنبال خواهد داشت ، اما زبان مورد حمایت خانگی را که خواستار حذف مجسمه ها و مجسمه های نیمکت کنفدراسیون و سایر چهره های کاپیتول است ، مستثنی می کند.

معیار شعبه قانونگذاری 5.3 میلیارد دلاری ، که شامل کنگره و دفاتر آن است ، “وزارت را ترغیب می کند تا روشی را برای به اشتراک گذاردن معمول اطلاعات با مردم در مورد فعالیت ها و اقدامات [U.S. Capitol Police] مطابق بیانیه توجیهی مشترک در مورد این لایحه ، در انجام مأموریت خود “. این فرایند باید سازگار باشد و با” مأموریت اصلی USCP برای محافظت از کنگره و روند قانونگذاری تداخل نداشته باشد. “

به طور کلی ، این لایحه در مقایسه با قانون فعلی هزینه های کنگره را حدود 251 میلیون دلار افزایش می دهد.

پلیس کاپیتول متهم به محافظت از کنگره است و تا حد زیادی در برابر افشای عمومی محافظت می شود. به عنوان بخشی از شاخه قانونگذاری ، این نیرو نباید از شرایط قانون آزادی اطلاعات برخوردار باشد ، حتی اگر توسط مالیات دهندگان تأمین مالی شود.

به دنبال ترور جورج فلوید توسط اداره پلیس مینیاپولیس در ماه مه ، اعتراضاتی در سراسر کشور آغاز شد و خواستار افزایش پاسخگویی و شفافیت ادارات پلیس شد. لایحه هزینه شاخه قانونگذاری برای سال مالی 2021 خانه شامل چندین مکانیزم برای بازخواست پلیس خود است.

[ad_2]

منبع: nice-words.ir

ایندکسر