طبق سرشماری ، جمعیت ایالات متحده 330 میلیون نفر است


براساس اداره سرشماری ، که روز سه شنبه منتشر شد ، حداقل 330 میلیون نفر در ایالات متحده زندگی کرده اند که به عنوان یکی از اولین بررسی های صحت نتایج سرشماری یک دهه آینده انجام می شود.

آژانس موازی با تعداد هر دهه پیش بینی را ، به نام تجزیه و تحلیل جمعیت شناختی ، آماده می کند. امسال ، کارشناسان خارج از خانه به دقت مشاهده می کنند تا ببینند که چگونه سرشماری یک دهه ای جمعیت عمومی در ایالات متحده را منعکس می کند یا از دست می دهد.

رون جارمین ، معاون آژانس عملیاتی ، “چالش های خارق العاده” پیش روی سرشماری را در این چرخه ، عمدتا به دلیل شیوع ویروس کرونا ، تأیید کرد.

“ما می دانیم که کاربران داده مانند ما با این اطلاعات بی تاب هستند ، به دلیل نقش مهمی که این شاخص های کیفیت در گفتن به ما نشان می دهد که چقدر خوب عمل کردیم ، همه را یک بار حساب کردیم ، فقط یک بار و در مکان درست.” گفت: جارمین با خبرنگاران تماس می گیرد.

از آنجا که سهم مخاطبان در نتایج سرشماری بسیار زیاد است – آنها توزیع کرسی های پارلمان را تعیین می کنند و بیش از 1.5 تریلیون دلار در سال کار می کنند – این آژانس اقدامات مختلفی را برای میزان دقیق شمارش کشور منتشر کرده است.


منبع: nice-words.ir

حتما بخوانید:
برنامه بریتانیایی ها برای اخراج پناهجویان به آمریکای جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید