عبور از برف قانونی (و برف واقعی)


بعضی اوقات فقط باید وارد آهنگ شوید.

در حالی که واشنگتن منتظر بسته بودجه ای بود که هرگز به نظر نمی رسید ، وقایع موسیقی شدیدترین حادثه در پایتخت بود – و ما فقط در مورد آه و ناله های دستیاران خسته کنگره صحبت نمی کنیم. سناتور لامار اسکندر خم شده روی یک پیانو تنها هفته گذشته در ساختمان راسل ، برخی از موسیقی های جشن را مجبور کرد و او را برای شناور در اطراف روتودا فرستاد. و به نمایندگی از مجلس ، سخنگوی دبی دینگل گفت که همه گیری او را از انتشار Jingle Jingle سالانه خود ، که معمولاً ترکیبی از هجوهای غزنی گزنده و نوای سنتی کریسمس است ، متوقف نمی کند.

در همین حال ، در حالی که گفتگوها در مورد کمک به ویروس کرونا / omnibus مراحل زیادی از امید و ناامیدی را طی می کرد ، این الهام در قالب ترکیبی چنان خام و کلیشه ای به وجود آمد که فقط می توان آن را “اوه ، بیا ، آه ، بیا ، کورومنیبوس” نامید . “در اینجا نتیجه ای برای همه شما چرخاندازانی که می خواهید ادامه دهید ، است.
منبع: nice-words.ir

حتما بخوانید:
دریچه فن کویل
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme