علائم زندگی برای تسکین ویروس کرونا چون برنامه دو جانبه پشتیبانی اساسی می کند


ویدن همچنین مقررات بهداشتی در حال انقضا و بسته تنظیم فنی پیمان تجاری ایالات متحده ، مکزیک و کانادا را به عنوان عناصری ذکر کرد که می تواند منجر به سفر شود. با این حال ، منتقدان می گویند تصحیح USMCA ، که توسط دفتر نماینده تجارت ایالات متحده دنبال شده است ، می تواند به افزایش تعرفه 2 میلیارد دلاری برای تولیدکنندگان فعال در “مناطق تجارت خارجی” منجر شود که به طور معمول مشمول پرداخت حقوق ورودی نیستند.

مناطق تجارت خارجی مناطقی است که در نزدیکی بنادر ورودی قرار دارند و در آن واردکنندگان می توانند کالا را تخلیه ، ذخیره یا مرتب کنند. راه حلی که توسط USTR جستجو شد ، حکمی را که در قانون اجرای USMCA لغو شده است و شرکت های فعال در مناطق تجاری خارجی را ملزم به پرداخت تعرفه اجزای منشا کشورهای دیگر به غیر از کانادا یا مکزیک می کند ، باز می گرداند.

این بازمانده از توافق نامه تجارت آزاد آمریکای شمالی به این معنی است که تولیدکنندگان در مناطق تجاری خارجی نمی توانند از “قواعد مبدا” این پیمان بهره مند شوند ، این امر باعث می شود واردکنندگان واجد شرایط عوارض ترجیحی باشند اگر مقدار مشخصی از ورودی ها از یک منبع حاصل شود از سه کشور آمریکای شمالی. به گفته منتقدان ، بازگرداندن آن تولیدکنندگان آمریکایی را در مقایسه با رقبای مکزیک و کانادا که با محدودیت های مشابه مواجه نیستند ، در معرض آسیب قرار دهد.

یک گروه دو حزب سنا در نامه ای در اول دسامبر نوشت: “حمایت از چنین افزایش مالیات در طی یک همه گیر جهانی و رکود اقتصادی ، به تولیدکنندگان ایالات متحده در طیف گسترده ای از صنایع از جمله انرژی ، الکترونیک ، خودرو و داروسازی آسیب می رساند”. به رابرت لایتهایمر ، نماینده تجارت ایالات متحده. امضا کنندگان این قرارداد John Cornin ، R-Texas ، Ben Sasse ، R-Neb. ، Cindy Hyde-Smith ، R-Miss. ، Jerry Moran ، R-Kan هستند. و کریس کوونز و توماس آر کارپر دموکراتهای دلاور.

حتما بخوانید:
گشت رابرتز ، مشکلات و ماسک دندانپزشکی: ویزیت ها و ترک ها

الین فرگوسن ، پل کراوزاک و دیوید لرمن در تهیه این گزارش همکاری داشتند.


منبع: nice-words.ir