[ad_1]

هفته با پیشنهاد دو جانبه برای بسته امداد COVID-19 آغاز شد و از زمان انتشار این داستان ، قانون گذاران هنوز به توافق نهایی نرسیده اند. در همین حال ، با تعیین مهلت تأمین بودجه دولت در نیمه شب ، اعضا به مشاغل می پرداختند.

در اینجا عکس های هفته (فعلی) گرفته شده توسط خبرنگاران عکس CQ Roll Call گرفته شده است:

سناتور جو مانچین سوم ، DW.Va. ، در یک کنفرانس خبری با گروهی از نمایندگان دو حزب صحبت کرد تا روز دوشنبه پیشنهادی برای لایحه امداد COVID-19 ارائه دهد. (کارولین برمن / تماس تبلیغاتی از طرف CQ)
روز سه شنبه ، یک دستیار هواپیماهای نمونه را به کمیته حمل و نقل و زیرساخت های مجلس در ساختمان دفتر خانه ریبرن منتقل کرد. (تام ویلیامز / تماس تبلیغاتی CQ)
سناتور میت رامنی ، ایالت یوتا ، به همراه دستیاران لیز جانسون و کریس مارولتی ، پس از مصاحبه روز سه شنبه با CNN در ساختمان سنا راسل ، از پله ها پایین می روند. (تام ویلیامز / تماس تبلیغاتی CQ)
رئیس ران جانسون ، R-Wis. ، وارد جلسه کمیته امنیت داخلی و دولت سنا با عنوان “رسیدگی به بی نظمی در انتخابات سال 2020” می شود. چهارشنبه در ساختمان دیرکسن (تام ویلیامز / تماس تبلیغاتی CQ)
رهبر اقلیت سنا ، چاک شومر ، DN.Y. ، روز چهارشنبه با خاویر بسرا نامزد وزیر HHS و دکتر ویوک مورتی نامزد جراح عمومی در اتاق کنگره LBJ دیدار کرد. (کارولین برمن / تماس تبلیغاتی از طرف CQ)
سناتور مایک براون ، یکی از استان های هند ، در حالی که برف از طوفان زمستانی گیل در روز چهارشنبه در واشنگتن باریده شد ، در حال ترک پایتخت ایالات متحده است. (بیل کلارک / تماس تبلیغاتی از طرف CQ)
سناتور کوین کرامر ، RN.D. ، پس از رأی گیری در مجلس سنا ، از خیابان مشروطه عبور می کند زیرا برف از طوفان زمستانی ، گیل روز چهارشنبه در واشنگتن می بارد. (کارولین برمن / تماس تبلیغاتی از طرف CQ)
سناتور برنی سندرز ، I-Vt ، در حال آماده شدن برای مصاحبه با MSNBC در روتوندای راسل در روز چهارشنبه است. (کارولین برمن / تماس تبلیغاتی از طرف CQ)
سناتور لامار الكساندر ، R-Tenn. ، چهارشنبه ترانه های کریسمس را در دهلیز ساختمان دفتر سنا در هارت با پیانو پخش می کند. (کارولین برمن / تماس تبلیغاتی از طرف CQ)
رهبر اکثریت سنا ، میچ مک کانل ، R-Ky. ، پنجشنبه از صحن مجلس به دفتر خود بازگشت. (بیل کلارک / تماس تبلیغاتی از طرف CQ)

[ad_2]

منبع: nice-words.ir

ایندکسر