[ad_1]

روز پنج شنبه پس از حمله خشونت آمیز معترضین به ترامپ در هنگام شمارش آرا در کالج انتخابات ، بیشتر مجموعه Capitol کثیف و آسیب دیده بود.

کنگره پس از قیام جلسه مشترکی تشکیل داد و نتایج انتخابات جو بایدن رئیس جمهور تازه انتخاب شده و کمالا هریس معاون رئیس جمهور تازه انتخاب شده را در ساعات بامداد پنجشنبه تأیید کرد.

کارگران پایتخت در حالی که مبلمان آسیب دیده طبقه اول سنای کاپیتول در ایالات متحده را در روز پنجشنبه پس از شورش روز یکشنبه در کاپیتول از بین می برند ، از روی گرد و غبار عبور می کنند. (بیل کلارک / تماس تبلیغاتی از طرف CQ)
صبح روز پنجشنبه جبهه شرقی پایتخت ایالات متحده از درب شکسته منتهی به پله های مرکزی دیده می شود. (بیل کلارک / تماس تبلیغاتی از طرف CQ)
کارگران کاپیتول روز پنجشنبه مبلمان آسیب دیده طبقه اول خود را از مجلس سنای Capitol در ایالات متحده خارج کردند. (بیل کلارک / تماس تبلیغاتی از طرف CQ)
روز پنجشنبه ، سربازان پس از اغتشاشات یک روز قبل در پایتخت ، در خیابان مشروطه در قلمرو پایتخت ایالات متحده نگهبانی کردند. (بیل کلارک / تماس تبلیغاتی از طرف CQ)
روز پنجشنبه انبوهی از روزنامه ها در طبقه اول كاپیتول آمریكا در ایالات متحده نشسته اند. (بیل کلارک / تماس تبلیغاتی از طرف CQ)

در حال بارگیری پخش کننده …

var playerInstance_5876601 = jwplayer (“jwppp-video-5876601”)؛ playerInstance_5876601.setup ({لیست پخش: “https://cdn.jwplayer.com/v2/media/jdEwNbyK” ،})

انتشار عکسهای روز: پیامدها برای اولین بار در برنامه نامگذاری شده ظاهر شد.

[ad_2]

منبع: nice-words.ir

ایندکسر