[ad_1]

دستیاران اتاق در یک جلسه مشترک کنگره صندوق های رای را برای جمع آوری آرای انتخاباتی رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور در پایتخت روز چهارشنبه حمل می کنند. (کارولین برمن / تماس تبلیغاتی از طرف CQ)

جلسه مشترک چهارشنبه برای شمارش نتایج کالج انتخاباتی در حالی برگزار شد که رئیس جمهور دونالد ترامپ و طرفدارانش درست مقابل کاخ سفید تظاهرات کردند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تفاوت این دانشکده انتخاباتی با بسیاری دیگر ، به قسمت اخیر تئاتر سیاسی: انتقال گوش دهید.

رئیس جمهور دونالد ترامپ روز چهارشنبه در حالی که کنگره برای تأیید آرا College کالج انتخابات آماده می شود ، در کاخ سفید با حامیان بیضی صحبت کرد. (تماس تلفنی بیل کلارک / CQ)
مایک پنس ، معاون رئیس جمهور ، برای جلسه مشترک کنگره به صحن مجلس می رود تا آرا votes کالج انتخاباتی را برای رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور در پایتخت روز چهارشنبه جمع کند. (کارولین برمن / تماس تبلیغاتی از طرف CQ)
هزاران نفر از طرفداران ترامپ برای سخنرانی دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، در مرکز خرید ملی در نزدیکی بنای یادبود واشنگتن جمع می شوند. (بیل کلارک / تماس تبلیغاتی از طرف CQ)
گاوچران برهنه در حالی که هزاران هوادار ترامپ روز چهارشنبه در مرکز خرید ملی در نزدیکی بنای یادبود واشنگتن جمع شده بودند عکس گرفت. (بیل کلارک / تماس تبلیغاتی از طرف CQ)

[ad_2]

منبع: nice-words.ir

ایندکسر