قانون گذاران در حال حل اختلاف با ترامپ بر سر نام های پایگاه کنفدراسیون هستند


تعداد کمتری از جمهوری خواهان نیز همین کار را کردند.

نماینده مک تورنبری از تگزاس ، بهترین جمهوریخواه در کمیته نیروهای مسلح مجلس نمایندگان ، صبح روز چهارشنبه با صدور بیانیه ای ، به حمایت وتوی اثبات شده از NDAA مالی برای سال 2021 اشاره کرد و خواستار مسائل غیر دفاعی شد. ، به استثنای این اقدام – یک مرجع غیر مستقیم ، به نظر می رسید که تهدید وتو از بخش 230 ترامپ است.

تورنبری که در پایان کنگره بازنشسته می شود ، گفت: “هدف از این لایحه همیشه حمایت از نیروهای ما و محافظت از امنیت ملی آمریکا بوده است.” “اختلاف نظرها درباره همه مسائل دیگر کنار گذاشته شده است. امسال نباید تفاوتی داشته باشد. “

به همین ترتیب ، اینهوفه روز چهارشنبه در پاسخ به سوالی درباره تهدید وتو تحت ماده 230 ، به خبرنگاران گفت: “شما نمی توانید در این لایحه چنین کاری کنید.”

ترامپ از واقعیت یابی فیس بوک و توییتر به دلیل پست های نادرست خود خشمگین شد و اخیراً کسانی بودند که صحت انتخابات ماه گذشته را زیر سوال بردند.


منبع: nice-words.ir

حتما بخوانید:
متن و حاشیه اکران فیلم ۲۸۸۸ درباره قهرمان ناشناخته دفاعمقدس شیراز - ایرنا
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme