قانون گذاران در مرحله دوم دور سنا در جورجیا سرمایه گذاری می کنند


سناتور سابق فلوریدا بیل نلسون از روز انتخابات در کمیته مبارزات سناتور دموکراتیک فعالیت کرده است. نلسون که در یک مسابقه نزدیک در سال 2018 شکست خورد ، 5000 دلار برنده شد.

سناتور رود آیلند ، جک رید ، تنها قانونی بود که در کمیته مشترک جمع آوری کمک مالی بین DSCC ، Warnock و Ossoff ، معروف به صندوق پیروزی Ossoff-Warnock ، مشارکت داشت. مدیریت Reed PAC 25000 دلار داد.

انتقال وجه به کمیته های حزب تنها راه قانونگذاران مربوطه برای کمک به ارسال پول به دور دوم انتخابات گرجستان نیست. چندین نفر در جمع آوری کمک های مالی و تبلیغات با نامزدهای حزب خود شرکت داشته اند.

ماه گذشته ، حسگر دموکرات کریس مورفی از کنتیکت ، برایان شاتز از هاوایی و کوری بوکر از نیوجرسی از پیروان خود در توییتر استفاده کردند برای جمع آوری بیش از 361،000 دلار برای Warnock ، Ossoff و Fair Fight Action ، گروهی که توسط آبرامز تاسیس شده است.

میدان های نبرد سنا جورجیا روز جمعه میزبان یک جمع آوری کمک مالی مجازی بود ، از جمله سن باراتو سناتور وایومینگ و ریک اسکات سناتور فلوریدا ، که ریاست NRSC را برای چرخه 2022 برگزار می کند. از 1000 دلار تا 5600 دلار طبق دعوت نامه دریافت شده از CQ Roll Call.
منبع: nice-words.ir

حتما بخوانید:
بهترین راه یادگیری لباس بچگانه