قفل ریموت دار درب اداری و طریقه نصب آن

نصب قفل ریموتی روی درب چوبی
قفل ریموت دار درب ادرای

همچنین برای اطلاع از قیمت بهترین قفل درب های پاسیو و انواع دیگر قفل برقی با همکاران فروش ما تماس بگیرید. بنابراین همکاران گرامی برای نصب این محصول نیازی به سیم کشی اضافی و دردسرساز نخواهید داشت. تمام قفل ها به سیم کشی نیاز دارند. می توانید به دنبال یک قفل برقی از راه دور برای ورودی دفتر ، فروشگاه ، شرکت یا ساختمان خود باشید.

می توانید این قفل را روی درب ورودی یا درب پارکینگ نصب کنید تا بتوانید مثلاً با فشار دادن یک کلید روی ویدیوی آیفون خود در داخل دستگاه ، به راحتی درب ساختمان را باز کنید. علاوه بر تأمین امنیت بیشتر برای مجموعه خود ، می توانید کار را با استفاده از قفل از راه دور درب نیز تسهیل کنید.

علاوه بر درهای آهنی ، می توان آن را روی درهای مختلف غیر از درب های شیشه ای Securit نیز نصب کرد. TSA همچنین قفل برقی خود را به گیرنده مجهز کرده است تا این قفل از طریق کنترل از راه دور باز شود.این قفل برقی با دو نوع مغز موجود است ، یکی کلیدهای معمولی و دیگری کلید کامپیوتر ، که تفاوت قیمتی کمی بین آنها دارد.

بررسی مزیت های قفل مقابل برقی ریموتی

یکی از مزایای قفل های برقی یوتاب ، کاویان و سیزا این است که به دلیل فشار عقب آنها در هنگام فشار دادن کلید مجبور به باز شدن درب نمی شود ، فرد پشت درب حیاط در را به سمت خود می کشد تا در باز شود ، حتی اگر در زبانه Pressure با فشار دادن کلید آیفون درب به راحتی باز می شود. قفل زبانه: این قفل در وسط در نصب شده و به وسیله سوئیچ در محفظه قرار می گیرد.

یک قفل نیز در وسط قرار دارد. نکته مهم در هنگام خرید قفل برقی این است که با نصب قفل برقی تسا ، دیگر نیازی به استفاده از قدرت کنترل از راه دور نخواهید داشت. زیرا قفل برقی tsa از ترانسفورماتور قفل برقی برای از بین بردن نیاز به برق قفل از راه دور استفاده می کند.

قفل طلا فروشی چه تفاوتی با قفل ریموتی درب اتاق دارد؟

این قفل برقی که به صورت صفحه برعکس شده است ، برای مکانهایی که درب قفل ریموت دار درب چوبی به بیرون باز می شود مناسب است. این نوع قفل ها در سه نوع کلنی ، زبان و سر گاو یا لاک پشت تولید می شوند. قفل از راه دور می تواند هر نوع قفل برقی باشد.

این قفل های برقی از راه دور برای مکان هایی مانند طلافروشی ها و صرافی ها بسیار مناسب هستند و به دلیل نداشتن دستگیره درب خارج از امنیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

قیمت قفل ریموت دار درب چوبی در بازار فعلی کشور

TSA نیازهای مشتریان خود را شناسایی و یک قفل برقی با قابلیت باز کردن درب از طریق کارت یا برچسب معرفی کرد ، به طوری که مکانهایی که از قبل آیفون تصویری نصب کرده اند و از این ویژگی استفاده نکرده اند نیز می توانند از این ویژگی بسیار خوب استفاده کنند ویژگی بودن.

قفل های مغناطیسی به دلیل مصرف مداوم انرژی و اندازه زیاد در همه مکان ها مورد استفاده قرار نمی گیرند. پس از نصب هشدار و دریافت قفل از راه دور ، مطمئن شوید که حساسیت به اندازه کافی منطقی است و به دیگران آسیب نمی رساند.

هنگام بررسی عملکرد قفل کنترل از راه دور ، ابتدا اجزا را معرفی می کنیم و سپس انواع مختلف را بررسی می کنیم. بسته قفل برقی از راه دور شامل یک قفل برقی ، یک گیرنده مجهز به برق و دو ریموت 433 است و مدار الکترونیکی آن برای کنترل از راه دور درهای چوبی و محافظت در برابر سرقت طراحی شده است. چنین نمونه هایی معمولاً از یک صفحه تشکیل می شوند.

چه لزومی به نصب قفل برقی ریموتی هست؟

قفل ریموتی درب آپارتمان
قفل ریموت دار درب ورودی

به عبارت دیگر ، انواع درب چوبی اتاق ، درب ضد سرقت و قفل جلو برقی یا قفل راه پله می تواند به عنوان قفل برقی درب چوبی یا فلزی استفاده شود.

کارت هوشمند و کنترل از راه دور قابل بازشدن نیستند و همچنین می توانند به تعداد زیاد و به طور مکرر برای هر قفل برداشته یا برداشته شوند.

بنابراین برای جلوگیری از این دسترسی می توانید از قفل لاک پشت بدون شاسی استفاده کنید یا شاسی را غیرفعال کنید ، در این حالت یک شاسی داخل ساختمان است (در جایی که از خارج از ساختمان به آن دسترسی ندارید) فقط می توان درب را باز کرد.

قفل ریموت دار درب آپارتمان یا همان قفل مدیریت برای چه درب هایی مناسب است؟

از داخل ساختمان ساده ترین قفل ها می توانند بهترین قفل درب جلو باشند.این قفل درب ورودی می تواند دارای قفل شبانه باشد که با سه بار قفل کردن ساختمان ، امنیت ساختمان را تضمین می کند.

بعد از مدتی دوباره تماس گرفتند و گفتند از آنجا که اتاق خواب آنها دقیقاً بالای در است و صدای بسته شدن در بلند است ، آنها قصد داشتند دوباره جک را تعویض کنند و یک صدا خفه کن 3 مرحله ای خریداری کنند که صدای کمتری دارد.