[ad_1]

زبان جدید تصریح کرده است که “اقدامات پیشگیری ، آماده سازی یا پاسخگویی به پیامدهای اقتصادی ، زیست محیطی یا سلامت اجتماعی ناشی از تغییر اقلیم” به عنوان هزینه کسری در نظر گرفته نمی شود که نیاز به جبران خسارت دارد.

اقدامات مشابهی که برای مقابله با «بیماری همه گیر COVID-19» طراحی شده است ، همین زبان است. این ممکن است شامل بسیاری از ابتکارات موجود در بسته های امدادی دموکرات باشد که اندازه آنها از 2.4 تریلیون دلار تا 3.4 تریلیون دلار با افزایش کسری بودجه است.

رئیس جمهور منتخب جو بایدن و دموکراتهای ارشد مجلس ، از جمله رئیس جمهور ریچارد ای. نیل ، رئیس جمهور آمریکا ، رئیس جمهور ، پیشنهاد می کند که یک بسته واکنش عظیم همه گیر می تواند با زیرساخت های طولانی مدت و سیاست های اقلیمی در ترکیب شود. سال آینده.

چنین معافیت هایی از محدودیت های بودجه می تواند تا حد زیادی منجر به ثبت اختلافات در شورای دموکراتیک مجلس نمایندگان تحت قوانین جدید شود ، که این حزب اکثریت بسیار کمی را برای تلاش برای پذیرش خواهد داشت.

نانسی پلوسی ، گزارشگر از کالیفرنیا ، و رئیس مقررات ، جیم مک گاورن ، ماساچوست ، در توصیف تأثیر گسترده تغییرات سیاست ، در بیانیه ای گفتند که این بسته “اطمینان حاصل می کند که کنگره می تواند با آزادسازی به تهدیدهای مضاعف بحران آب و هوا و بیماری همه گیر COVID پاسخ دهد. این حساب ها از قوانین بودجه است و به طور کلی همچنان به مسئولیت مالی پایبند است. “

[ad_2]

منبع: nice-words.ir

ایندکسر