[ad_1]

نظریه های توطئه ترامپ در مورد تقلب در انتخابات ، سو abuse استفاده از مقامات دولتی در جورجیا و تضعیف قانون تسکین ویروس کرونا در ماه گذشته نمی تواند هیچ آسیبی به شانس آنها برساند.

و سپس ترامپ به پیروان که در مقابل کاخ سفید جمع شده بودند گفت که باید بجنگند. وی قبل از اغتشاش به جمعیت گفت: “اگر مثل جهنم جنگ نکنید ، حالتی نخواهید داشت.” “شما هرگز کشور خود را با ضعف پس نخواهید داد. شما باید قدرت نشان دهید و باید قوی باشید. “

جمعیت به سمت پایتخت هجوم بردند. قانونگذاران پناه گرفتند. پنس که در حال شمارش آرا elect انتخاباتی بود ، فرار کرد. شورش ها سنا را هتک حرمت کردند و دفتر سخنگوی نانسی پلوسی را هتک حرمت کردند. برایان سیکنیک ، افسر پلیس کاپیتول در درگیری کشته شد و پلیس یکی از شورشیان ، اشلی بابیت ، کهنه سرباز نیروی هوایی را به ضرب گلوله کشته است.

مجازات از هرج و مرج بیرون آمد. مک کانل گفت: “ما قانون و ارعاب را پرستش نخواهیم کرد.” قانون گذاران دو طرف ، از جمله وفاداران ترامپ ، خشونت را محکوم کرده اند.

عصر همان روز ، نامزدی جمهوری خواهان برای لغو نتایج انتخابات – همیشه محکوم به شکست ، اما برنامه ریزی شده به عنوان تظاهر وفاداری به ترامپ و شاید به عنوان مقدمه ای برای انتخابات ریاست جمهوری جمهوری خواه در سال 2024 – شکست خورد. فقط هشت سناتور به رد صلاحیت رای دهندگان بایدن از آریزونا یا پنسیلوانیا رأی دادند.

[ad_2]

منبع: nice-words.ir

ایندکسر