[ad_1]

لیزا کائوتوپ ، رئیس حزب لابی کونتوپس ، دنهام ، کار و رید گفت: “ما در زندگی خود هرگز این اکثریت محدود را ندیده ایم.” بعنوان مثال همکار وی دیوید پلوسو رئیس دفتر سابق کیتی مک موریس راجرز ، نماینده واشنگتن است که به عنوان یک جمهوریخواه برجسته در کمیته انرژی و تجارت مجلس فعالیت خواهد کرد. صلاحیت این کمیته شامل موارد دیگر مربوط به تغییرات اقلیمی و دارویی است.

كونتوپس گفت: “همه جمهوری خواهان در راس کمیسیون ها واقعاً می توانند تأثیرگذار باشند.”

هیگینز ، لابی گر آكین گامپ ، خاطرنشان كرد كه جمهوری خواهان به دلیل داشتن اکثریت كوچك دموكرات ، كرسی های بیشتری را در كمیته های پارلمانی به دست می آورند و پویایی های متفاوتی را به سطح سیاستگذاری و تأثیرات بیرونی در كپیتول هیل اضافه می كنند.

هیگینز که از مشتریان ثبت نام شده وی در زمینه لابی می توان به کیدانرن ، فدراسیون تجارت ژاپن و انجمن ملی اصیل اشاره کرد ، گفت: “مهم است که تشخیص دهیم فقط رأی دادن روی زمین نیست ، بلکه به نوعی مانند کل مراحل است.” دیگران.

لابی گران جمهوری خواه استراتژی های رقابتی را در مورد چگونگی تأثیرگذاری بهتر بر سیاست ها و قوانین در کنگره 117 پیشنهاد می دهند. اکثر آنها موافقند که رهبری مرکز قدرت باقی خواهد ماند ، اما علاوه بر کمیسیون ها ، برخی از لابی گران احتمال ایجاد یک فضای مهم به طور فزاینده ، از جمله یک گروه حل اختلاف دو حزب را می بینند.

[ad_2]

منبع: nice-words.ir

ایندکسر