[ad_1]

مارک واکر جمهوری خواه بازنشسته روز سه شنبه اعلام کرد که در سال 2022 برای عضو سنا در کارولینای شمالی کاندیدا می شود و یک حزب اولیه جمهوری خواه بالقوه رقابتی را به جای سناتور بازنشسته حزب جمهوری خواه ریچارد بور راه اندازی می کند.

واکر در یک ویدیوی تبلیغاتی چهار دقیقه ای گفت: “واشنگتن ذهن خود را از دست داده است. مقررات مربوط به شغل کشیدن ، Green New Deal ، پلیس و ارتش ما را ناامید می کند – به طور جدی؟ من به سابقه خود برای رادیکال ها و همچنین استقرار افتخار می کنم.” او شامل تعدادی از طرفداران ، از جمله مایک هاکبی ، فرماندار سابق آرکانزاس است.

بور در سال 2016 اعلام کرد که به دنبال دوره چهارم نخواهد بود و واکر در دسامبر گذشته اظهار داشت که می تواند نامزد انتخابات شود. واکر پس از فرآیند توزیع مجدد که باعث تغییر در فضای مجلس وی شد ، باعث دموکراتیک شدن مجدد در مجلس نشد. واکر وقتی استعفای خود را از مجلس اعلام کرد ، اشاره کرد که رئیس جمهور دونالد ترامپ از نامزدی وی در سنا حمایت خواهد کرد.

واکر در آن زمان گفت: “هنگامی که ما از سیاست محافظه کارانه تر و پیروزی های انتخاباتی جمهوری خواهان برای کارولینای شمالی اطمینان حاصل کنیم ، ما به رقابت های سنا در سال 2022 نگاه خواهیم کرد و از حمایت رئیس جمهور ترامپ سپاسگزار خواهیم بود.”

نیویورک تایمز ماه گذشته گزارش داد ، اما عروس ترامپ ، لارا ترامپ ، همچنین در حال بررسی نامزدی سنا در کارولینای شمالی خود است. لارا ترامپ ، همسر اریک جونیور ، هنگامی که اواخر ماه گذشته در مورد کمپین احتمالی در فاکس نیوز سال شد ، نامزدی خود را برای سنا رد نکرد.

[ad_2]

منبع: nice-words.ir

ایندکسر