[ad_1]

سناتور مارک کلی روز چهارشنبه سوگند یاد کرد ، به دنبال جان جان گلن از اوهایو و دیگران که زمانی دور زمین می چرخیدند و بعداً در تپه کاپیتول فرود آمدند.

دموکرات اهل آریزونا ، فضانورد سابق ناسا و خلبان نیروی دریایی مأموریت های رزمی در خلیج فارس ، بعد از ظهر چهارشنبه در کف سالن توسط مایک پنس معاون رئیس جمهور سوگند یاد کرد. كلی ، با یك كت و شلوار ، دست خود را بر روی كتاب مقدس نگهداری كرد كه توسط هموطن سینمای كریستن در آریزونا برگزار شد ، و موهای بنفش آن را با یك كت بلند گورخر برجسته كرد.

کلی سوگند یاد کرد که برادر دوقلویش ، اسکات کلی فضانورد ، فرزندان و همسرش ، گابریل گیفوردز ، جمهوریخواه سابق آریزونا ، تماشا می کرد. هم سناتورهای او پس از سوگند یاد کردند که مورد تشویق قرار گرفتند.

کلی پس از تصویب آرا در آریزونا در روز دوشنبه به اتاق می پیوندد. وی با ادعای دو سال آخر دوره مرحوم جان مک کین ، جمهوری خواه ، مارتا ماکسالی ، کهنه سرباز را نیز شکست داد.

ماکسالی پس از باخت در مسابقه سنا در سال 2018 به سینما ، توسط فرماندار GOP داگ دوسی به جای مک کین منصوب شد. (مسابقه سینما و مک سالی برای پر کردن جای خالی جف فلیک جمهوریخواه بازنشسته بود.) با ورود كلی به مجلس ، یك كرسی اکثریت سنا در سازمان CSO به 52-48 کاهش یافت.

[ad_2]

منبع: nice-words.ir

ایندکسر