مجسمه رابرت ای لی از پایتخت نشین خارج شد


رالف ویرج نورم ، فرماندار ویرجینیا ، در بیانیه ای گفت که مجمع عمومی ویرجینیا هنوز تصویب این جایگزین را قبل از سفارش دادن مجسمه ساز تصویب نکرده است. در صورت تصویب ، مجسمه جونز به عنوان دومین جورج واشنگتن که توسط ایالت تهیه شده است ، خواهد پیوست ، و این تنها مجسمه ای است که در دوران نوجوانی و یکی از انگشت شمار زنان این مجموعه به تصویر کشیده شده است.

هنگامی که جان 16 ساله بود ، قبل از تأمین حمایت NAACP برای یک دادخواست ، دیویس علیه شاهزاده ادوارد کانتی ، بزرگترین و تنها پرونده ادغام شده در تفکیک مدارس در پایان ، در اعتراض به شرایط دبیرستان RR Moton اعتصاب کرد. از Brown در برابر هیئت مدیره 1954 یک پرونده آموزش توسط دانشجویان آغاز شد.

در میان آشوب ها و حساب های ملی در مورد گذشته نژادپرستانه آمریکا ناشی از قتل سیاه پوستان مانند جورج فلوید به دست پلیس در تابستان امسال ، نانسی پلوسی سخنگوی ماه ژوئن خواستار حذف مجسمه های کنفدراسیون شد.

این مجموعه هنوز شامل چندین همپیمان می شود ، از جمله افزودن می سی سی پی جفرسون دیویس در سال 1931 و الكساندر استیونس ، رئیس جمهور ناموفق و معاون رئیس جمهور ایالات متحد آمریكا ، در سال 1927 توسط جورجیا.

پلوسی روز دوشنبه در بیانیه ای این اقدام را ستود و خاطرنشان كرد كه لایحه اجازه دفاع امسال همچنین خواستار تغییر نام پایگاههایی است كه به عنوان كنفدراسیون نامگذاری شده اند. دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، این ماده را یکی از دلایلی دانست که قصد دارد این قانون را وتو کند.

حتما بخوانید:
نامزد کاخ سفید OMB Neera Tanden مورد انتقاد GOP قرار گرفته است


منبع: nice-words.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme