مجسمه کنفدراسیون هنوز در DC ناشناخته است


بازدیدکنندگان از واشنگتن می توانند به دلیل نسیم در امتداد پایه خالی فرو رفته بین دو ساختمان ناخوشایند در نزدیکی ایستگاه مترو Trial Square ، بخشیده شوند زندگی و کار در این نزدیکی هست ، از دست دادن سخت است.

مجسمه آلبرت پایک که درست در مقابل مقر اداره پلیس پایتخت قرار داشت ، در جریان اعتراضات تابستانی علیه بی عدالتی نژادی آسیب دید ، تخریب شد و به آتش کشیده شد.

اکنون پایه به مدت پنج ماه خالی نشسته و در انتظار سرنوشت خود است. رهبران شهر می خواهند بنای یادبود را به کلی حذف کنند ، اما درعوض آن در تاریکی گیر افتاده است ، گرفتار همان مبارزه کند بین کنترل محلی و فدرال است که همیشه در پایتخت کشور جریان دارد.

این مجسمه که در سال 1901 تقدیم شده است ، طبق برخی از برچسب هایی که روی پایه گرانیت آن نوشته شده است ، مردی را که نویسنده ، شاعر ، سخنور و انسان دوست است ، جشن می گیرد.

بله ، پایک یک مقام عالی رتبه ماسونی بود. اما او همچنین یک ژنرال نژادپرست جنگ داخلی کنفدراسیون بود که از برده داری دفاع می کرد و نسخه ای ستیزه جویانه از دیکسی نوشت.


منبع: nice-words.ir

حتما بخوانید:
خواص و حقایق جالب و باور نکردنی درمورد قهوه!
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet