[ad_1]

اعتدال گرایان ، به ویژه در ائتلاف محافظه کارانه مالی برای سگ های آبی ، معتقدند که آنها در بحث PAYGO پیروز شده اند زیرا این ماده دست نخورده باقی مانده است و معافیت ها فقط به افرادی که می توانند آنها را دریافت کنند محدود شده است.

قانون مربوط به ویروس کرونا در سال 2020 عمدتاً به عنوان اعتبارات اضطراری تصویب شد که قبلاً از PAYGO معاف شده است. و از نظر آب و هوایی ، سگهای آبی اذعان می کنند که هزینه بی عملی ممکن است بیشتر از قانون پیشنهادی کنگره باشد ، که خدمات بودجه کنگره در برآوردهای رسمی خود آن را در نظر نمی گیرد.

در حالی که دموکرات ها از سازش های درون حزبی در بسته قانون راضی بودند ، جمهوری خواهان گفتند که اکثریت باید رویکرد دو جانبه تری نسبت به قوانین داشته باشند ، به ویژه پس از از دست دادن کرسی های جمهوری خواهان در انتخابات سال 2020.

مک کارتی گفت: “شما بر اساس آنچه در این طبقه انجام دادید صندلی ها را از دست دادید.” “شما به جای تغییر مسیر ، اکنون رأی مردم را رد کرده اید.”

دموکرات ها در تسلیم جمهوری خواهان ، یکشنبه شب در این بسته اصلاحیه ای صادر کردند تا مقرره ای را که اعضای مجلس ، کارمندان و کارمندان مجلس را از توزیع الکترونیکی منع می کند ، شامل اشتراک رسانه های اجتماعی ، تصاویر ، فیلم ها یا صوتی تحریف شده یا دستکاری شده ، حذف کند. حسابهای رسمی.

[ad_2]

منبع: nice-words.ir

ایندکسر