مخالفت های سنا تهدید به تاخیر در رای گیری برای تعلیق بودجه است


بعد از پیشنهاد اصلاحیه دو حزبی خود در اواخر روز ، همراه با سناتور جاش هاولی ، R-Mo. ، ساندرز از گفتن اینکه آیا توافق اتفاق آرا را که برای تصویب سریع قطعنامه در حال انجام است جلوگیری می کند ، امتناع ورزید.

سندرز به خبرنگاران گفت: “بیایید آن را با گوش بازی کنیم.” “مرا بخاطر هر آنچه می خواهی سرزنش کن”. با این حال ، هاولی گفت که تلاش نمی کند جلوی تصفیه تمدید اعتبار یک هفته ای جمعه را بگیرد.

در همین حال ، سناتور Rand Paul ، R-Ky ، امیدوار بود که از تعلیق اجباری اجباری به عنوان اهرم فشار برای تأمین رأی با هدف تغییر در گزارش سالانه کنفرانس اجازه دفاع که رهبران سنا نیز می خواهند این هفته تصویب کنند ، استفاده کند. .

پاول گفت که او می خواست زبان را در اقدامات دفاعی ، که توانایی رئیس جمهور در عقب نشینی یا کاهش نیروها در خارج از کشور را محدود می کند ، حذف کند ، که این امر بر پرسنل ایالات متحده در افغانستان و آلمان تأثیر می گذارد.

پائول به خبرنگاران گفت كه قانونگذاراني كه معمولاً با بستن دست رئيس جمهور در درگيري ها مخالفند ، در تلاش براي محدود كردن تحركات نيروها در “رياكاري زياد” نقش دارند. وی گفت: “اینها افرادی هستند كه تمام وقت نماز می خوانند ،” ما به 535 ژنرال احتیاج نداریم “.


منبع: nice-words.ir

حتما بخوانید:
اسوف ، وارنوک با کمی درام در راه سنا
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme