مراسم افتتاحیه بدون حضور مردم


کمیته کنگره مسئول برنامه ریزی روز چهارشنبه گفت ، مراسم تحلیف رئیس جمهور منتخب جو بایدن بدون حضور گسترده مردم انجام خواهد شد.

این تغییرات ، که آخرین تنظیمات مربوط به عملیات Capitol در طی بیماری همه گیر COVID-19 است ، به این معنی است که اختلاف نظر کمی در مورد میزان جمعیت وجود خواهد داشت.

کمیته مشترک مراسم تحلیف کنگره اعلام کرد که هر یک از اعضای کنگره 117 یک بلیط برای خود و یک مهمان دریافت می کند. برای یک مراسم تحلیف معمول ، کمیسیون حدود 200000 بلیط توزیع شده به دفاتر کنگره را برای توزیع به رای دهندگان ، غالباً از طریق سیستم های قرعه کشی فراهم می کند.

“JCCIC ، با مشورت با متخصصان متنوع بهداشت عمومی و پزشکی و کمیته بنیانگذار رئیس جمهور ، تشخیص داد که این همه گیری جهانی و افزایش موارد COVID-19 تصمیم دشواری برای محدود کردن حضور 59 مراسم آغازین زندگی را توجیه می کند. مخاطبانی که به نظر می رسد مانند یک کشور اتحادیه است. “، رئیس جمهور JCCIC ، روی بلانت ، R-Mo ، در بیانیه ای گفت.

حضور و حضور در كاپیتول برای كشور اتحادیه به طور سنتی به شدت محدود شده است.


منبع: nice-words.ir

حتما بخوانید:
اعتصاب دو حزب در مورد بسته کمک ویروس کرونا منعقد می شود
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet