[ad_1]

لایحه هزینه های داخلی و زیست محیطی برای سالها مقرراتی را در نظر گرفته است که به این ترتیب وزارت کشور نمی تواند قانون گونه های در معرض خطر را برای حکیم بزرگتر ، یک پرنده چمنزار متولد شده در غرب ایالات متحده و کانادا اعمال کند. نسخه مالی سنا برای سال 2021 ، که ماه گذشته توسط جمهوری خواهان در این اتاق ارائه شد ، تفاوتی ندارد.

گروهی از دموکراتها در اتاق در نامه ای در ماه اکتبر از رهبران و اختلاسگران دموکرات خواستند “سوار حکیم سیاه” را از لایحه نهایی در مورد محیط داخلی و محیط زیست خارج کنند.

دموکرات ها با استفاده از اصطلاحی برای یک حیوان که حضور آن در اکوسیستم بسیار زیاد است ، نوشت: “مریم گلی قدیمی گونه ای از صخره ها در اکوسیستم دریای Sagebrush است که یازده ایالت غربی را پوشانده و بیش از 350 گونه دیگر را که برای حفاظت از آن مهم هستند حمایت می کند.” حیاتی است که مرگ او می تواند منجر به فروپاشی این اکوسیستم شود. “امروز ، منطقه مریم گلی نیمی از گذشته است و جمعیت در سالهای اخیر به شدت کاهش یافته است.”

دولت ترامپ به طور مداوم در تلاش است تا حفاظت از زیستگاه حکیم ، پرنده ای بدون پرواز و رقص عروسی غیرمعمول را تضعیف کند. برای جلب همسران ، نرها یکدیگر را می گیرند در حالی که دم خود را متورم می کنند و کیسه های هوای زرد را روی سینه های خود می اندازند.

در ماه مارس 2019 ، دفتر مدیریت سرزمین از قانونی برای تضعیف حفاظت از پرندگان از دوران اوباما رونمایی کرد. یک قاضی فدرال اعمال این قانون را در اکتبر همان سال به حالت تعلیق درآورد.

[ad_2]

منبع: nice-words.ir