[ad_1]

دوریس مایسنر ، کمیسر سابق اداره مهاجرت و تابعیت ایالات متحده و یکی از اعضای ارشد موسسه سیاست های مهاجرت ، گفت که بایدن باید سیاست های مهاجرتی ترامپ را با احتیاط از بین برد ، به شکلی که سیستم فعلی را تحت فشار قرار ندهد.

وی گفت: “مسئله دشوارتر برای دولت فشارهای مترقی است که ممکن است بگویند باید سریع بسته شود و من فکر می کنم دولت و دیگران باید صبور باشند.”

مایسنر به چالش های دیگری مانند ردیابی مهاجران در MPP برای رسیدگی به پرونده های آنها اشاره کرد. دولت ایالات متحده پس از پذیرش در برنامه و دادن شماره پرونده ، سیستم رسمی برای یافتن مهاجران ندارد. اگرچه لیستی از پناهگاه های احتمالی که می توانند در مکزیک در مرز منتظر بمانند ، به آنها داده شده است ، اما بسیاری از مهاجران در جای دیگری قرار می گیرند زیرا این محله ها جایی ندارند و یا در مناطق خطرناک هستند.

وی گفت: “تلاش می شود تا این افراد به طور سیستماتیک وارد ایالات متحده شوند تا این پرونده ها بسته شود ، در شرایطی كه افراد در انواع جنون و در شرایط سخت زندگی نمی كنند.”

اتحادیه وکلای مهاجرت آمریکا از بایدن خواست تا با ادامه اقامت موقت در ایالات متحده ، به MPP با اعطای موقت اقامت در ایالات متحده ، آزادی مشروط بدهد.

[ad_2]

منبع: nice-words.ir

ایندکسر