معامله هزینه تا 11 دسامبر به پیمان تخصیص شکرگذاری بستگی دارد


نسخه حساب های هزینه های مالی 2021 که در ماه جولای صادر و در سنا منتشر شد ، در این ماه منتشر شد ، توزیع های مختلفی دارد. دموکرات ها هزینه های بیشتری را برای جانبازان ، امور داخلی ، EPA ، حمل و نقل و مسکن و شهرسازی هزینه کردند ، در حالی که جمهوری خواهان بودجه بیشتری برای دفاع ارتش ، امنیت خانه ، انرژی و سپاه مهندسی ارائه دادند.

این اختلافات از نظر دلار چندان زیاد نیست. و پس از در نظر گرفتن هزینه هایی که قبلاً از محدودیت های بودجه معاف شده اند ، مانند عملیات نظامی در خارج از کشور ، اکثر آژانس ها در حال آماده سازی برای حداقل افزایش های کمتری در مقایسه با سطح سال مالی قبل هستند.

اما حساب های اتاق همچنین حدود 233 میلیارد دلار هزینه اضطراری برای بیماری همه گیر COVID-19 در بر دارد که بخشی از حساب های سنا نیست. جمهوری خواهان سنا موافقت کردند که امداد همه گیری را با اعتبارات منظم سالانه ترکیب کنند.

در صورت مذاکره درمورد مذاکره در حالی که ترامپ هنوز رئیس جمهور است ، جمهوری خواهان احتمالاً بیشتر اولویت های هزینه های خود را در همه موارد قرار می دهند. این انگیزه ای را برای جمهوری خواهان به توافق می دهد.

به همین ترتیب ، دموکرات ها علاقه مندند اعتبارات مالی سال 2021 را تا پایان سال پاکسازی کنند تا جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ، مسیر روشنی برای پیگیری دستور کار سال آینده داشته باشد. اگر آنها نتوانند با جمهوری خواهان به توافق برسند ، نتیجه احتمالی یک لایحه تعلیق است که این تصمیمات را تا فوریه یا مارس آینده لغو می کند و سایر اهداف سیاست را به تأخیر می اندازد.

حتما بخوانید:
بازیهای جدید برای همه سنین با همه سلیقهها - مجله تخصصی آراد مگ


منبع: nice-words.ir