[ad_1]

حامیان رئیس جمهور دونالد ترامپ ، که می خواهند کنگره ضرر خود را در کالج انتخاباتی جبران کند ، روز چهارشنبه با پلیس کاپیتول درگیر شدند ، موانع را نقض کردند و به پایتخت حمله کردند و پرچم ترامپ را به اهتزاز درآوردند در حالی که نمایندگان در وسط بررسی نتایج انتخابات بودند که منجر به محاصره پردیس کاپیتول شد.

در جریان بحث و گفتگو درباره اعتراض به رای گیری در انتخابات آریزونا ، دو اتاق تخلیه شدند. معاون رئیس جمهور مایک پنس ، رئیس مجلس سنا Pro Tempore چارلز ای. گراسلی و رئیس جمهور نانسی پلوسی ، همگی در صف جانشینی ریاست جمهوری ، توسط پلیس و سرویس های مخفی کاپیتول برای تأمین امنیت صندلی ها برده شده اند.

وقتی گروه های متحرک معترضین ضد ترامپ در حالی که به سمت پایتخت حرکت می کردند با تعدادی از پلیس کاپیتول دیدار کردند ، جایی که کنگره آماده بود تا پیروزی رئیس کالج انتخاباتی جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب را علیرغم چندین مخالف مجلس سنا و مجلس جمهوری خواهان ، آشفته کند ، این صحنه آشفته بود.

به دلیل تهدید امنیت داخلی ، پلیس کاپیتول در ساعت 2:18 بعد از ظهر چهارشنبه قفل مجموعه Capitol را قفل کرد و از مردم خواست تا به نزدیکترین دفتر کار بروند ، درها را قفل کنند ، تجهیزات اضطراری را بردارند و از درهای بیرونی دور باشند. پنجره ها.

[ad_2]

منبع: nice-words.ir

ایندکسر