انتخاب تم جشن تولد باید بر اساس جنسیت و سن افراد صورت بگیرد. استفاده از بادکنک، کاغذ رنگی، کارت دعوت، لباس و کیک متناسب با تم جشن تولد مهم می باشد.

:
معرفی تم های جشن تولد مناسب دختر ها و پسر ها

 

یکی از قسمت های مهم در برگزاری جشن تولد، تم های جشن تولد مناسب سن و جنسیت افراد است. انواع تم های تولد وجود دارد که می توانید با توجه به اینکه فرد نوجوان، کودک یا بزرگسال است و دختر است یا پسر، تم جشن تولد مناسب را انتخاب کنید. برای خرید لوازم جشن تولد مانند بادکنک، گل و آویز ها می توانید از فروشگاه های سطح شهر یا فروشگاه اینترنتی لوازم تم تولد پسرانه و دخترانه به راحتی تهیه کنید. یکی دیگر از بخش های مهم در طراحی و اجرای تم جشن تولد، لباس مناسب و ست با تم جشن تولد می باشد لباس افرادی که در جشن تولد با تمی خاص شرکت می کنند معمولا با تم جشن تولد ست می باشد. برای خرید لباس تم تولد می توانید از فروشگاه های شهری یا اینترنتی استفاده کنید.

 

 

تم تولد جوجه یکی از محبوب ترین انواع تم جشن تولد دخترانه

رنگ تم جوجه

تم جوجه یک تم جشن تولد کودک محبوب می باشد که در آن رنگ زرد استفاده ی بسیاری می شود. برای ایجاد رنگ زرد در جشن تولد می توانید از کاغذ رنگی های زرد رنگ یا پارچه های زرد برای دیوار ها استفاده کنید. یک ایده ی جالب برای رنگ آمیزی کاغذ رنگی ها این است که از بچه ها بخواهید جوجه های رنگی مورد علاقه ی خود را بر روی کاغذ بکشند و آن ها را رنگ آمیزی کنند و از آن برای پوشاندن دیوار ها استفاده کنید. برای خرید تم تولد جوجه می توانید از فروشگاه های اینترنتی استفاده کنید.

تزیین و دکوراسیون جشن

 برای دکوراسیون تم جشن تولد می توانید از از بادکنک های معمولی زرد رنگ استفاده کنید. یک ایده ی جذاب تر که هزینه اش کمی از بادکنک های معمولی بیشتر است استفاده از بادکنک هایی با طرح جوجه می باشد. این بادکنک ها جذابیت بسیاری به جشن تولد می بخشند و برای کودکان نیز بسیار جذاب می باشند.

 

کارت دعوت تم جوجه

یکی از کار های جذاب برای جشن تولد با تم جوجه، طراحی کارت دعوت هایی با تم جوجه می باشد که برای کودکان بسیار جذاب می باشد و می توانید از آنها برای دعوت کردن مهمان هایتان استفاده کنید. 

 

شیرینی جشن تولد با تم جوجه

برای جشن تولد با تم جوجه می توانید شیرینی های خوشمزه ای با طرح جوجه بپزید و از آنها برای پذیرایی و تزیین جشن خود استفاده کنید. برای درست کردن شیرینی با طرح جوجه می توانید از خمیر فوندانت با رنگ زرد استفاده کنید.

ایندکسر