[ad_1]

آنها روز سه شنبه از دادگاه خواستند که یک فرد آلاباما را متهم به داشتن دوازده کوکتل مولوتف و دو قبضه اسلحه در یک کامیون در نزدیکی کپیتول بازداشت کند. شروین گفت که این اعداد “از نظر هندسی افزایش می یابد” و صدها هزینه در هفته های آینده وجود دارد.

FBI همچنان به جستجوی فردی می پردازد که بمب های لوله ای را در نزدیکی باشگاه ملی جمهوری ، 300 اول خیابان ریخته است. SE و سه بلوک از مقر کمیته ملی دموکراتیک ، خیابان 430 S. Capitol. SE

آنها 50000 دلار جایزه برای اطلاعات منجر به دستگیری فرد ارائه دادند و توجه مردم را به شناسایی كفش یا كوله پشتی مجرم جلب كردند. و آنها هنوز هم می خواهند فردی را شناسایی کنند که از او عکس گرفته است و در حال پرچم کنفدراسیون در سالن هاست.

شروین گفت: “دامنه پرونده ها و رفتار مجرمانه ای که ما در حال بررسی آن هستیم واقعاً شگفت انگیز است.” این موارد شامل تخلف ساده ، سرقت نامه یا وسایل دیجیتال ، حمله به کارمندان ، سرقت اطلاعات امنیت ملی ، جرم ، نیروی بیش از حد حقوق مدنی و غیره است.

گرچه بسیاری از اتهامات اولیه نسبتاً جزئی است ، شروین گفت که وزارت دادگستری می خواهد افراد را در اسرع وقت دستگیر کند و بعداً اتهامات اساسی تری را تحت پیگرد قانونی قرار دهد. وی برای ایجاد اتهامات و اتهامات توطئه مربوط به “فجیع ترین اعمال صورت گرفته در پایتخت” یک نیروی اعتصابی ایجاد کرد.

[ad_2]

منبع: nice-words.ir

ایندکسر