[ad_1]

اعضای گروه می گویند علاقه بایدن باید کمک کند.

شریدر گفت: “اگر معاون رئیس جمهور ، رئیس جمهور منتخب ، شخصی باشد كه من فكر می كنم او باشد ، او می خواهد از طریق گروه ما بداند كه نقاط تماس كه می توانند حمایت جمهوریخواهان را بدست آورند چیست.” “او مردی است که دوست دارد به نتیجه برسد و در آن طرف راه کار کند.”

بایدن ، سناتور سابق و معاون رئیس جمهور مشهور به چانه زنی ، احزاب دو حزب را به عنوان اصل مبارزات انتخاباتی خود در نظر گرفت. اما وظیفه اتحاد دموکرات ها و جمهوری خواهان در کنار پارلمان و سنا که سال آینده با حاشیه های کمی روبرو است ، فوری تر می شود.

دموکرات های مجلس نمایندگان یازدهمین کنگره را از 3 ژانویه با اکثریت چهار کرسی آغاز می کنند که پس از کناره گیری سه نفر از نمایندگان دموکرات مجلس برای تصدی مسئولیت ، حداقل به طور موقت کاهش می یابد. كنترل سنا تا زمان انتخابات دو كرسی در گرجستان در 5 ژانویه حل نخواهد شد ، اما هر طرفی كه پیروز شود نیز فضای زیادی برای چرخش نخواهد داشت.

سخنگوی تام سوئزی گفت: “اکثریت قریب به اتفاق کلید همه چیز است.” “آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم [where] دموکرات ها باید کار بهتری داشته باشند تا ائتلاف ما را متحد نگه دارند … وقتی این کار به سادگی امکان پذیر نیست ، ما باید جمهوری خواهانی را که می خواهند بپیوندند و کارها را به پایان برسانیم. ”

[ad_2]

منبع: nice-words.ir

ایندکسر