مک کانل به زودی واکسن COVID-19 دریافت می کند


دکتر برایان موناهان ، که در آن حضور داشت ، روز پنجشنبه در نامه ای به مک کانل در مورد محدود بودن واکسن ها توضیح داد و گفت که وی از طرف شورای امنیت ملی از توزیع واکسن ها مطلع شده است. موناهان نوشت: “تعداد کمی از دوزهای واکسن COVID19 که به ما ارائه می شود ، بخشی از اولین واکسن ها را نشان می دهد ، زیرا در سراسر کشور توزیع می شود.”

سخنرانان نانسی پلوسی ، از کالیفرنیا ، و رئیس مجلس سنای چارلز ای گراسلی ، طرفدار ایالت آیووا ، هر دو در ردیف جانشینی ریاست جمهوری ، بلافاصله به درخواست های مربوط به واکسن پاسخ ندادند. گراسلی ماه گذشته در مورد ویروس مثبت بود و باعث شد که وی برای دهه ها آرای طبقه اول خود را از دست بدهد ، اما از آن زمان دوباره بازگشت.

شورای امنیت ملی روز یکشنبه در بیانیه ای گفت که مقامات ارشد در هر سه شاخه برای اطمینان از تداوم حاکمیت واکسن ها را در اولویت قرار می دهند. تا روز پنجشنبه مشخص نبود که این موضوع در تپه کاپیتول به چه معناست و سوال از دادگستری فدرال همچنان ادامه داشت.

وزارت بهداشت منطقه کلمبیا می گوید که دوزهای واکسن از توزیع آنها حاصل نمی شود. دولت محلی در واشنگتن در حال همکاری با حوزه های قضایی همسایه است تا اطمینان حاصل شود که ساکنان مریلند و ویرجینیا ، که از کارکنان خط مقدم بهداشت در ناحیه کلمبیا هستند ، می توانند واکسن دریافت کنند.

در بیانیه بهداشت DC آمده است: “این منطقه هیچ تخصیصی برای مقامات ارشد کاخ سفید ، کنگره و قضایی ندارد.”

حتما بخوانید:
پلوسی تأیید می کند که دوره بعدی آخرین دوره خواهد بود


منبع: nice-words.ir

دیدگاهتان را بنویسید