میراث اسب کار سناتور فقید پل ساربانز


پاول ساربانز ، دموکرات مشهور “ممتنع” از مریلند ، در 36 سال حضور در کنگره ، هنوز اولین مقاله در مورد استیضاح رئیس جمهور ریچارد نیکسون بود و در زمینه مبارزه با کلاهبرداری ، قانون اساسی قابل توجهی را نوشت که باعث تغییر شرکت های آمریکایی شد. .

میراث وی هنگامی آشکار شد که خبر مرگ وی در روز یکشنبه در سن 87 سالگی منتشر شد.

“او که به عنوان یک سناتور پنهان کار شناخته می شود ، متواضع اما بسیار کارآمد بود. یک رهبر در طیف وسیعی از موضوعات ، از مدیریت محیط زیست گرفته تا حریم خصوصی مصرف کننده تا هر آنچه مربوط به ایالت مریلند محل سکونت وی بود. او نرم صحبت می کرد اما قاطعیتی مانند آهن داشت و پس از انتشار موضوع کار می کرد و کار می کرد تا اینکه اهداف اقلیت خود ، “چارلز ای. شومر ، رهبر اقلیت سنا ، DN.Y. ، روز دوشنبه در زمین گفت.

“در کنگره ، پل ساربانز به دلیل تواضع ، استقامت و عقل تیزبین مورد احترام همکاران خود در هر دو طرف راهرو بود. این افتخار بزرگی برای من بود که کار وی در کنگره در همان مکان در اتاق تحت حمایت پدر من آغاز شد. “

“ساربانز در پنج دوره حضور در سنا ، در دنیایی با جزئیات دقیق و اصرار آرام به راحتی زندگی کرد. و در حالی که او مهارت فکری برای اجازه دادن به مخالفان را داشت ، اما به طور کلی اشتیاق کمی برای بازی قانونگذاری داشت ، و در عوض به یک رویکرد روشمند در سیاست گذاری تکیه می کرد ، “مشخصات وی را در مورد سیاست های CQ در آمریکا بخوانید.

حتما بخوانید:
پنج کارهای بسیار ساده ای که می توانید برای صرفه جویی در داروهای گیاهی انجام دهید


منبع: nice-words.ir

دیدگاهتان را بنویسید