[ad_1]

بنا به گزارش آسوشیتدپرس و سایر رسانه ها ، با توجه به خبرگزاري آسوشيتدپرس و ساير رسانه ها ، انتظار می رود که رئیس جمهور منتخب جو بایدن ، کمیسر آموزش و پرورش کنتیکت ، میگوئل کاردونا را به عنوان دبیر آموزش خود منصوب کند ، با استخدام یک معلم و مدیر قدیمی دبستان برای هدایت بخش در مواقع آشفته مدارس ایالات متحده. .

طبق گزارش Connecticut Mirror ، کاردونا ، که به عنوان کمیسر ایالتی از سال 2019 شروع به کار کرد ، اولین آمریکای لاتین بود که این سمت را عهده دار شد. وی پیش از این مدیر مدرسه ابتدایی و معلم کلاس چهارم در مریدن ، کانتیکت بود.

وی همچنین طبق بیوگرافی رسمی خود ، دانشیار برنامه آموزش و رهبری دانشگاه کنتیکت بود و با همکاری رئیس کارگروه قانون شکاف قانونگذاری کنتیکت.

او برخلاف وزیر منصرف بتسی دیووس ، که صدای اصلی در میان مدافعان کالج های غیرانتفاعی و آموزش خصوصی با حمایت مالیات دهندگان است ، نسبتاً تازه وارد واشنگتن و بحث ملی در مورد آموزش خواهد بود.

بایدن روز سه شنبه اعلامیه رسمی نکرده بود ، اما سناتور کریستوفر اس. مورفی ، کنتیکت ، اواخر دوشنبه شب با انتشار توئیتی نوشت: “دوست من میگوئل کاردونا همان چیزی است که شما از وزیر آموزش می خواهید”. معلم کلاس ، مبارز عدالت آموزش و پرورش ، اجماع ساز. او بنا به دلایلی سریعاً به صفوف صعود کرد. “

[ad_2]

منبع: nice-words.ir